Випуск 4 | 30.03.2018 | Сезон 8

Триває найромантичніше шоу України Холостяк 2018! Випуск 4 від 30.03.2018 став дуже насиченим. Вже четвертий тиждень учасниці знайомляться з холостяком і одна з одною. Але ще не всі побували на побаченнях, і багато хто шалено чекає індивідуальної зустрічі з Рожденом Анусі. Хто з дівчат сьогодні зможе добре проявити себе на побаченні, а хто навпаки покаже себе не з кращого боку?

 В 4 випуску Холостяк 8 сезон від 30.03.2018 на нас чекають цілих три побачення. Одне групове і два індивідуальних. Кому з учасниць пощастило сьогодні, ви дізнаєтеся вже в першій частині 4 серії Холостяк 2018. Одна з дівчат проявила ініціативу і, не дочекавшись запрошення від Рождена, запросила його сама. Але чим це обернеться? Судячи з усього, холостяк не надто любить сюрпризи.

Групове побачення в проекті Холостяк 8 сезон 4 випуск видалося дуже експресивним. Ви не можете це пропустити! Холостяк влаштував шоу в шоу, запропонувавши дівчатам зіграти в гру «Що? Де? Коли?». Завдяки цій грі Рожден багато чого зрозумів про учасниць і, звичайно, зробив висновки. Як закінчилося групове побачення холостяка з дівчатами, а також що Рожден думає про кожну з учасниць цієї гри, ви дізнаєтеся вже сьогодні!

Як виявилося, холостяк любить пограти. І попередня гра «Що? Де? Коли?» була не останньою на цьому тижні. Ще одна учасниця, яка отримала можливість сходити на індивідуальне побачення в шоу Холостяк 8 сезон випуск 4 від 30.03.2018 – це геймерша Яна. Який сюрприз підготував Рожден для дівчини і як вони проведуть разом час?

Підсумком 4 серії Холостяк 8, як завжди, буде Церемонія троянд. Вже всі учасниці проекту побували на побаченні з Рожденом Анусі, то шанси рівні. Хто покине проект Холостяк 2018 у 4 випуску проекту від 30.03.2018 дивіться онлайн прямо зараз. Результати побачень і спілкування холостяка з дівчатами завжди вирішуються на Церемонії троянд, але можливо сьогодні це сталося раніше? Не пропустіть!

Дивитися онлайн: Холостяк 8 сезон випуск 3 від 23.03.2018

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: