Випуск 3 | 23.03.2018 | Сезон 8

У 3 випуску шоу Холостяк 2018 від 23.03.2018 на учасниць чекають нові випробування. Минулого тижня вони подолали шлях майже в 1000 км. На проекті відбулися перші, неймовірно романтичні побачення.
Почався новий тиждень, і дівчата дуже чекають побачення з Рожденом Анусі. Вони зібралися на терасі нового місця в Закарпатті в очікуванні Холостяка. Дівчата знайшли лист, в якому звернення лише для однієї учасниці: «Настав час відпочити, захопи купальник». Рожден покликав Настю на друге, але вже індивідуальне побачення. Дівчина здивувалася, але залишилася задоволеною. Який сюрприз підготував Холостяк-8? І чим закінчиться зустріч для Насті, ви дізнаєтеся вже у випуску 3 від 23.03.2018.
Григорій Решетник повідомив дівчатам, що в 8 сезоні шоу Холостяк зміняться правила. З собою у ведучого була біла троянда, яка дає право одній з учасниць піти на побачення замість суперниці. Хто з дівчат захоче скористатися становищем і піти на зустріч з Холостяком замість запрошеної дівчини?
На друге індивідуальне побачення вирушила Маша. Разом з Рожденом вони продовжили малювати картину, яку дівчина подарувала йому ще на першій зустрічі. Після вони продовжили своє побачення в інтимній обстановці біля каміна. Чи сподобалася Маша Холостяку? Чи отримає дівчина троянду?
На потрійне побачення Холостяк-8 запросив Марину, Наташу та Аріну. Разом вони відправляться на дегустацію сиру, де дівчатам доведеться не тільки його спробувати, але і приготувати. Чи зможе Рожден поспілкуватися і зблизиться з усіма дівчатами? І хто з учасниць сьогодні повернеться додому з трояндою?
На церемонії троянд особливо хвилюються ті дівчата, які до сих пір не були на побаченні з холостяком. Чи згадає про них Рожден, коли буде приймати рішення? Кому Холостяк вручить троянду, а хто покине проект назавжди? Не пропустіть прямо зараз в продовженні 8 сезону Холостяк випуск 3 від 23.03.2018.

Дивитися онлайн: Холостяк 8 сезон випуск 2 від 16.03.2018

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: