Євробачення 2022
Assol

Assol – молода українська співачка, яка стала популярною ще в ранньому дитинстві. Співочу кар’єру дівчина почала в п’ять років і досягла на той час великих успіхів в українському шоу-бізнесі. Тепер Assol – учасниця Нацвідбору на Євробачення 2020

Вокалом Катя Тараненко (справжнє ім’я співачки. — Прим. ред.) стала займатися з трьох років, а в п’ять уже вийшла на велику сцену під псевдонімом Ассоль. Перший відеокліп було знято на пісню «Алые паруса». У 2000 році у юної співачки вийшов однойменний студійний альбом, а за рік — концертна програма «Зірка Ассоль». Влітку 2008 вийшов у світ черговий альбом юної співачки «Про тебе». Після цього вона взяла паузу на декілька років, щоб приділити більше уваги навчанню.

У 2016 році Катя взяла участь у шостому сезоні шоу «Голос країни» і дійшла до півфіналу, заявивиши про свій камбек. 

Більше на тему: Assol — Save It: учасниця представила пісню для Нацвідбору 2020

На початку 2017 року Ассоль випустила власний музичний щоденник – 7 пісень, які артистка довго не наважувалася показати широкому загалові. Це рядки про перше кохання і розставання, щирі сльози після пережитих хвилин неймовірної радості. Новий музичний проєкт співачки отримав назву «Літопис Ассоль».

2019 рік став переломним у кар’єрі співачки. З відзнакою закінчивши університет у Лондоні, вона вийшла заміж. А в кінці жовтня 2019 після дворічної перерви гучно повернулася на музичну сцену і перезапустила свою творчість – стала Assol. Артистка випустила авторський трек «Тобі», присвячений чоловікові і зняла романтичний кліп.

Assol налаштована рішуче і точно знає, чого хоче. За її словами, Євробачення потрібне їй для того, аби довести: музика може змінити світ навколо нас. Це експеримент співачки, яким вона хоче змінити ставлення людей до їхнього повсякденного життя. 

Більше на тему: Олександр Порядинський – учасник відбору на Євробачення 2020

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: