Євробачення 2022
Олександр Порядинський

Олександр Порядинський переможець 4-го сезону «Х-фактор». 21-річний співак продовжує свій шлях на музичній стезі. Саша народився 4 лютого 1998 року. У його родині п’ятеро дітей, і він наймолодший. Саша каже, що найбільший вплив у житті на нього справили батьки, брати і бабуся.

Після перемоги в шоу «Х-фактор»-4 співак змінювався на очах. Зараз ми можемо бачити, як скромний хлопець з села Гнідинці Чернігівської області перетворився на стильного самодостатнього артиста. Хлопцеві вдалося скинути більше 60 кг і буквально переродитися.

Більше на тему: GARNA – учасниця відбору на Євробачення 2020

Артист представив слухачам свою нову пісню «Savior», призначену для Нацвідбору на Євробачення 2020. За словами Олександра, це не просто ліричний трек з насиченим саундом і сильною вокальною партією. Амбіційний музикант звернувся до важливої, складної теми, яка, на думку артиста, не залишить байдужим нікого.

«Вже сама назва Savior є багатозначним. Спаситель або мотиватор до самореалізації і людина, здатна на самопожертву. І оскільки всі ми різні, кожен може знайти власне тлумачення цієї назви, особистий сенс пісні, відкрити в ній дуже близьку історію », говорить Олександр Порядинський.

Більше на тему: Олександр Порядинський — Savior: учасник представив пісню для Нацвідбору 2020

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: