Слідство ведуть екстрасенси

Ворожіння з 13 на 14 січня: 5 найкращих ворожінь на Старий Новий рік

Традиційно в ніч на 14 січня ми відзначаємо Старий Новий рік – свято, що з’явилося після переходу на григоріанський календар. Хоча офіційного вихідного в цей день немає, все ж люди люблять Старий Новий рік і шанують його звичаї. Однією з давніх традицій залишаються ворожіння з 13 на 14 січня на судженого і на майбутнє. Читайте докладніше в нашому матеріалі про те, як поворожити 13 січня.

Ворожіння з 13 на 14 січня: 5 найкращих ворожінь на Старий Новий рік

Ворожіння на чашках

Розкладіть по чашках такі предмети: монети, перстень, сіль, хліб, цукор, цибулю, в одну чашку налийте воду. Кожен із присутніх вибирає з заплющеними очима чашку. Залежно від вмісту визначається і майбутнє: монети багатство, перстень  весілля, сіль невдача, хліб достаток, цукор веселощі, цибуля  сльози, вода стабільність.

Ворожіння на папері

Перед сном напишіть на аркушах 12 бажань і покладіть їх під подушку. Вранці дістаньте тільки три папірці саме ці бажання і збудуться в новому році.

гадания старый новый год

Більше на тему: Як вберегти себе від бід та нещасть: поради екстрасенсів

Ворожіння на картах

Перед сном покладіть під подушку чотири королі різних мастей і прокажіть: «Суджений, прийди до мене». Суджений повинен приснитися в образі одного з королів. Бажано, щоб карти були вашими, ще краще з нової колоди. Також ви можете покласти королів на ніч під подушку, а вранці дістати одну карту. Залежно від масті тлумачиться, який буде чоловік: піки ревнивий, трефи військовий, черви багатий, бубни жаданий.

Ворожіння за допомогою кішки

Ваша кішка має перебувати в іншій кімнаті. Загадайте просте запитання-бажання, на яке можна відповісти «так» або «ні». Покличте кішку і зверніть увагу, якою лапкою вона переступить поріг. Якщо це буде ліва лапка це означає «так», а права «ні». У випадку, якщо кішка не прийде, значить, майбутнє залежить тільки від вас.

Ворожіння на крупі

Необхідно взяти банку з крупою з цілих зерен і поставити запитання-бажання. Далі треба дістати лівою рукою жменю крупи і полічити зерна. Парна кількість означає «так», а непарна  «ні».

Більше на тему: Як захиститися від фінансових невдач і прикликати гроші? Ритуал від Олени Курилової

Читайте нас також у Viber і Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: