Слідство ведуть екстрасенси

Чи можна зазирати у майбутнє та 5 найпростіших ворожінь

Кожна людина часом бажає зазирнути у власне майбутнє та дізнатися, що на неї чекає. Ворожіння – це відмінний спосіб дізнатися, що чекає вас або ваших близьких найближчим часом та підготується до цих подій. Чи можна гадати на майбутнє, а також наскільки точний результат реально отримати ми запитали у дворазової переможниці «Битви екстрасенсів», експерта програми «Слідство ведуть екстрасенси», ясновидиці Олени Курилової. Також в нашому матеріалі ви знайдете найпростіші ворожіння на майбутнє.

Чи можна гадати на майбутнє та 5 простих ворожінь

«Звичайно ж гадати на майбутнє можна. Існує безліч способів ворожіння, якими користуються професійні ворожки та віщуни. Але не всі вони в рівній мірі придатні для повсякденного використання. Прогноз на майбутнє це дуже правильне і я б навіть сказала, необхідне ворожіння. Часто в цьому прогнозі є підказки та попередження про небезпеки, і роблячи правильні висновки ми можемо вплинути своїми вчинками на майбутнє. Не вимагайте від ворожіння 100% достовірності. Ви побачите те, на що маєте право вплинути», – каже Олена Курилова.

Сайт stb.ua зробив підбірку 5 простих ворожінь на майбутнє, які можна виконати в домашніх умовах:

Ворожіння на найближче майбутнє за допомогою картоплі

Якщо ви хочете дізнатися, що чекає на вас в найближчому майбутньому, або бажаєте знати результат важливої для вас справи, пропонуємо вам спробувати ворожіння на картоплі. Візьміть сиру картоплину і розріжте її ножем навпіл. Подивіться на серцевину картоплі і дізнайтеся своє майбутнє:

 • Якщо серцевина гладка, без червоточин та недоліків – чекайте удачі та успішного вирішення будь-якої ситуації.
 • Якщо на серцевині чорні точки – вам завадять досягти бажаного, у вас багато заздрісників та ворогів.
 • Якщо серединка порожня – на вас чекає невдача та розчарування.
 • Якщо серединка гнила – чекайте серйозних проблем.

Чи можна гадати на майбутнє та 5 простих ворожінь

Ворожіння на майбутнє за допомогою блюдця

Для цього гадання знадобиться мінімум предметів – блюдце і свічка. У сприятливий для ворожіння день візьміть свічку та розтопіть її віск. Потім в плоске блюдце налийте води, задайте якесь конкретне питання і вилийте в тарілочку розплавлений віск. Фігура, яка утворюється і розповість вам про майбутнє. Фігурки можуть вийти самих різних форм, але існує кілька символів, за якими ми можемо зрозуміти, чого чекати незабаром. Якщо віск застиг в формі вінка – скоро ви вийдете заміж/одружитеся, якщо фігурка нагадує змію – чекайте хвороби, лебедушка віщує добрі звістки, млин – до пліток, підкова – на щастя, а якщо випаде корона – на вас чекає успіх.

Читайте також: Пророцтва на 2018 рік від екстрасенса Хаяла Алекперова

Ворожіння на майбутнє зі свічкою

Аби дізнатися майбутнє за допомогою свічки потрібно після сходу місяця розтопити віск у залізній посуді та поставити запитання. Зачекайте поки віск остаточно застигне, а тільки потім беріть його в руки і спробуйте розтлумачити інформацію, розглянувши візерунки на зворотній, нижній стороні.

На відміну від попереднього ворожіння зі свічкою, тут фігури виходять більш «глибокі», а тому і відповіді конкретніші та детальніші. Але є й мінус – це ворожіння вимагає практики та підготовки, аби правильно розтлумачити пророцтва.

Чи можна гадати на майбутнє та 5 простих ворожінь

Ворожіння на майбутнє на картах

Добре перетасуйте стандартну колоду з 36 карт. Про себе задайте питання, яке стосується вашого майбутнього і тягніть карту. Для відповіді потрібна тільки масть:

 • Бубни – ви отримаєте бажане, якщо додасте до цього багато зусиль
 • Черви – навряд чи ваше бажання – це те, що вам насправді потрібно
 • Трефи – вам ніщо не завадить досягти бажаного
 • Піки – ви підійдете до мети дуже близько, але в останній момент щось завадить. Надалі прийде розуміння, що це на краще.

гречка

Ворожіння на майбутнє на крупі

Для такого гадання знадобиться жменя рису і жменя гречки приблизно в рівних кількостях. Змішайте крупу, киньте її в мисочку з водою і уважно дивіться якої крупи на поверхні залишилося більше.

 • Якщо більше рису, значить, попереду на вас чекає успіх і щастя.
 • Якщо більше гречки – в майбутньому у вас буде не все так гладко.
 • Якщо і рису і гречки на поверхні води приблизно рівна кількість, то все буде залежати тільки від вас.

Читайте також: Як поворожити на майбутнє: топ-10 простих ворожінь

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: