Слідство ведуть екстрасенси

Смерть на собачому ошийнику

У програму «Слідство ведуть екстрасенси» звернулася мама загиблого хлопця, яка вважає, що її сина вбила потойбічна сила. Чи так це – спробують з’ясувати Олена Курилова та Ярослава Федорова у середу, 24 червня, о 20:00 на СТБ.

Марія Тищук проживає в селі Єлизаветове, АР Крим. 13 вересня 2009 вона знайшла свого 27-річного сина Анатолія, повішеним на собачому нашийнику. Версія міліції – самогубство і, що найголовніше, Марія в це вірить. Але вважає, що в смерті сина замішана якась містика.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:Гонщик забрал на тот свет своих друзей

«Три ночі поспіль мені снилася жінка середнього зросту , повненька. Вона простягає руки й каже: «Дай мені Толіка». Я кричала: «Ні, не віддам. Моя дитина. Ідіть, будь ласка, я вас дуже прошу». І вона йшла. На другу ніч знову жінка прийшла, а на третю – приснився чоловік. Виглядав інтелігентно, одягнений був у капелюсі. Він простягав до мене руки й казав: «Дай мені дитину», – розповіла Марія Тищук.

А наступного дня її син був у петлі. Щоб зрозуміти, чому Анатолій вирішив покінчити життя самогубством, і чи дійсно в його смерті замішана містика – спробують дізнатися експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси» Олена Курилова та Ярослава Федорова.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: 16-летнего парня жестоко убил его друг?

«Перше, що відчувається від фото – страх. Хлопець перед смертю дуже чогось боявся. Відчуття, що його переслідували. – розповіла про свої бачення Ярослава Федорова – Зараз мені приходить такий дивний образ: наче величезний триголовий пес … як Цербер. Він чекав хлопця. Тобто, можливо, смерть цієї молодої людини була кимось запланована. І це якась дуже потужна і зла сила».

Під час розслідування дух хлопця давав різні знаки ясновидцем, допомагаючи їм дізнатися правду.

«Це чітко намальована буква «А» – Анатолій, мій син. – прокоментувала букву на стіні будинку, що раптом з’явилася, мама загиблого – Це диво! Скільки ми раз сюди приїжджали, але ніколи й ніхто не малював на стінах, а сьогодні з’явилася ця буква»

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ:Невеста повесилась перед свадьбой из-за измены жениха

А ось ясновидиця Олена Курилова побачила жінку, яка могла бути причетна до загибелі Анатолія:

«Ситуація дуже заплутана. Відчуваю жінку, кровну, не великого росту, світленьку. Я бачу її на кладовищі. Вона риє могилу й бере землю звідти. О Боже! Навіщо вона це робить? Це якось пов’язано зі смертю хлопця».

Це просто не вкладається в голові! Адже за описом, жінка, про яку говорять екстрасенси, дуже схожа на матір померлого Анатолія. Невже вона провела якийсь ритуал на цвинтар й сама винна у смерті свого сина? Про що дух хлопця намагався розповісти ясновидцем? Чи зможе він розповісти, що з ним насправді сталося в день смерті – він сам пішов з життя або його вбили?

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Отец забрал на тот свет дочь, чтобы спасти ее от злого духа

Не пропустіть програму «Слідство ведуть екстрасенси» на СТБ у середу, 24 червня, о 20:00.

Video: Смерть на собачьем ошейнике

В программу «Следствие ведут экстрасенсы» обратилась мама погибшего парня, которая считает, что её сына убила потусторонняя сила. Так ли это – попробуют выяснить Алена Курилова и Ярослава Федорова...

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: