Все буде добре

Video: Как избежать неприятных ситуаций с нежданными гостями?

Вы узнаете, как остановить назревающий за столом конфликт, как поступить с нежданным гостем, и что делать, чтобы не беспокоили «посевальники».
Дивіться також
Все буде добре Выпуск 522 2014 Як уникнути неприємних ситуацій з неочікуванними гостями?
Выпуск 522 | 30.12.2014 | 2014

Будучи навіть найгостиннішою людиною, ми всі деколи опиняємося в незручному становищі, коли контроль над ситуацією втрачається. Сьогодні наші кращі експерти підкажуть, як зупинити суперечки за столом, як вчинити з несподіваним гостем, і що робити, щоб не турбували «посівальники».

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах 🙂 Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: