Все буде добре

Video: Чтобы в новом году счастья было море – «помиритесь те, кто в ссоре»!

Хотите, чтобы новый год стал для вас счастливым? Для этого необходимо в старом оставить все обиды, и помириться с близкими.
Дивіться також
Все буде добре Выпуск 522 2014 Щоб у новому році щастя було море – «помиріться ті, хто у сварці»!
Выпуск 522 | 30.12.2014 | 2014

Хочете, щоб новий рік став для вас щасливим? Для цього необхідно в старому залишити всі образи, і помиритися з близькими. Екстрасенс Олена Курилова та психолог Анна Кушнерук дадуть незамінні поради про те, як не забирати негатив на наступний рік і як першими піти на примирення!

Бувають у житті такі ситуації, коли навіть дуже близькі люди посварили через дрібницю, але через свою гордість або принциповість не хочуть зробити перший крок. Але якщо ви відчуваєте провину, і вас гнітить такий стан, то краще перебороти себе і проявити ініціативу! Читайте більше тут!

♥ Сподобалося відео? Залиш нам свій відгук в коментарях знизу! Також не забудь поділитися відео зі своїми друзями у соц мережах 🙂 Не сподобалося? Також повідом про це в коментарях. Дякуємо!

Більше відео в наших тематичних підбірках!

► Все для дітей → Діти

► Все про красу і моду → Краса

► Психологія та сімейні стосунки → Психология

► Вправи для схуднення і зарядки → Схуднення

► Домашні поради → Дом

► Як вибрати. Корисні поради → Як вибрати

► Догляд за здоров’ям → Здоров’я

► Кулінарні рецепти → Їжа

«Все буде добре» (ВБД) – розважальне сімейне шоу корисних порад, кулінарних рецептів та секретів, де експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще як в стосунках, так і в облаштуванні будинку, як у вихованні дітей, так і у своєму стилі одягу. Наші відео допомагають знайти відповіді на наступні питання: Як скинути вагу? Як схуднути? Як приготувати? Як і чим живитися? Як красиво і недорого одягнутися? Як зробити? Як вибрати?

Дивіться «Все буде добре» з понеділка по четвер о 16:00 на СТБ. Нові випуски з’являються на сайті відразу після виходу програми до ефіру.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: