Все буде добре

Як швидко позбутися целюліту на ногах: вправи від Катерини Кістень

А ви знали, що 80% жінок у віці від 20 і старше страждають від «апельсинової кірки» на ногах? Саме тому багато з них носять спідниці та сукні виключно нижче колін! Акторка серіалу  «Коли ми вдома» Катерина Кістень покаже вправи, які допомогли їй позбутися целюліту і обвислої шкіри всього за 2 тижні!

Как быстро избавиться от целлюлита

Більше на тему: Як позбутися целюліту за 2 тижні: рецепт виноградної маски

ВПРАВА №1: «Гусениця»

Встаньте прямо, п’ята лівої ноги має бути біля носка правої. Присідайте і паралельно з цим відводите таз назад. Виконати 10 разів.

ВПРАВА №2: «Солдатик»

Носки і п’яти поставте разом. Присісти, стопи і коліна розташувати разом. Присід виконувати під кутом 90 градусів. Виконати 10 разів.

упражнение солдатик

ВПРАВА №3: «Реверанс»

Поставте одну ногу вперед, іншу – позаду, носки розгорнути назовні під прямим кутом. На вдиху зігніть ноги в колінах до прямого кута. Утримуйте вагу тіла на нозі, що попереду, п’ята другої ноги не торкається підлоги. На видиху поверніться у вихідну позицію. Повторити 15 разів.

ВПРАВА №4: «Ластівка»

Стоячи на одній нозі, другу підніміть назад і утримуйте у повітрі. Рукою тримайтеся за стілець. Вдих – згинаємо опорну ногу в коліні, нахиляючи корпус вперед. Потім поверніться у вихідне положення. Виконати 5 разів.

упражнение ласточка

ВПРАВА №5: Присідання з кроком убік

Зробіть крок убік і, відводячи таз назад, зігніть ноги в колінах до прямого кута. На видиху поверніться у вихідне положення і повторіть в інший бік. Виконати 15 разів.

Якщо ви будете виконувати вправи хоча б 3 рази на тиждень, то вже через 14 днів ваші ноги стануть набагато підтянутішими і стрункішими. І тоді ви на своєму досвіді будете знати, як позбутися целюліту на ногах за 2 тижні 🙂

Читайте більше цікавих новин у Viber Все буде добре

Video: Як позбутися целюліту на ногах за 2 тижні

Як позбутися целюліту на ногах за 2 тижні розповіла актриса Коли ми вдома Катерина Кістень. За допомогою цього комплексу вправ вона особисто позбулася целюліту на ногах

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: