Все буде добре

Як розповісти про минуле, щоб не зруйнувати нові стосунки?

Ваш коханий цікавиться попередніми стосунками, а ви не знаєте, як йому розповісти? Наші експерти Катерина Абдалова, Світлана Вольнова та Аліна Паш в минулому теж стикнулися з такою проблемою. І сьогодні вони діляться своїм досвідом. Вчимося на чужих помилках! А також сюрприз: думка експертів із таємної кімнати – Григорія Єрмоліна, Богдана Юсипчука та Мікаеля Арояна. Що ж думають чоловіки?

Більше на тему: Як визначити характер чоловіка за поцілунком

537838136

Запитання № 1. Скільки чоловіків у тебе було до мене?

Найкращою відповіддю на це запитання буде приблизно така: «Всі мої колишні коханці не мають жодного значення, адже зараз я з тобою! І ти найкращий для мене!». Ставлячи таке інтимне запитання, чоловіки рідко хочуть почути правду. Так, їм цікаво. Але ця правда ні до чого. Підсвідомо хочеться почути тільки одне: «Ти найкращий і найдорожчий для мене. А те, що було, – вже неважливо».

Запитання № 2. Чому ти розлучилася з колишнім?

Ставлячи це запитання, чоловіки хочуть переконатися, що з минулими стосунками давним-давно покінчено. Не потрібно вдаватися в подробиці. Говорити погано про колишнього – табу! Найкраща відповідь – відповідь без конкретики: «Не підійшли один одному і відпустили» або «Не зійшлися характерами».

Більше на тему: Як правильно цілуватися: 20 видів поцілунків

Питання № 3. За що ти його любила?

Перше, що не потрібно робити, – це нахвалювати колишнього. Хлопець може почати порівнювати себе з ним, комплексувати, думати, що він гірший. А це неминучий крах стосунків. На думку чоловіків, наймудрішою відповіддю буде така: «Кохання не вимагає причин! Просто любила і все! Але це було ДО ТЕБЕ!». Саме так на це запитання відповіла дружина Мікаеля Арояна. А її він дуже кохає та пишається їхнім міцним шлюбом.

Video: Євробачення 2021: Чехія, Benny Cristo - Оmaga виступ в півфіналі

Євробачення 2021 - Чехія, Benny Cristo - Оmaga. Дивитися онлайн виступ в півфіналі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: