Все буде добре

Гороскоп на тиждень з 17 до 26 квітня від Хаяла Алекперова

З 17 квітня Місяць знаходиться у фазі спаду, через що всі ми починаємо відчувати часту зміну емоційних станів і суджень. Це часто підштовхує людей говорити неправду, прикрашати реальність чи приховувати свої справжні наміри. Ви можете відчути, що близькі або знайомі хочуть вас обдурити.

Читайте також: гороскоп на 2017 рік Вогненного півня за знаками зодіаку

Сьогодні ви дізнаєтеся, який найчесніший знак зодіаку, а який найбільш лукавий. Екстрасенс Хаял Алекперов розповість, як розпізнати, коли вам бреше той чи інший знак зодіаку і що зробити, щоб вас більше не обманювали. А також ви дізнаєтеся гороскоп на тиждень з 17 до 23 квітня.

vlcsnap-2017-04-16-16h12m11s16

12 місце – Рак: обман заради порятунку

Раки вкрай відверті і чесні. Це, мабуть, найщиріший знак Зодіаку.

Чому Раки вдаються до обману: вони недоговорюють, якщо вважають, що правда може дуже ранити. А також можуть прикрашати дійсність, якщо мова йде про їх фінансове благополуччя – представникам даного знаку важко говорити про свої прорахунки, можливі фінансові труднощі і вже тим паче просити гроші в борг.

Як дізнатися, що Рак говорить неправду. потрібно тільки подивитися йому прямо у вічі, він почервоніє або збентежиться, і приховати правду йому буде важко.

Щоб Рак більше не боявся говорити вам правду, подаруйте йому гаманець. Не забудьте покласти туди кілька грошових купюр, щоб у Рака водилися гроші. Він обов’язково оцінить ваш подарунок і перестане приховувати свої фінансові труднощі.

Читайте також: китайський гороскоп на 2017 рік за знаками зодіаку

Астропрогноз для Рака

Раки займуться вирішенням житлових питань. Наприклад, візьмуться за косметичний ремонт або оновлення свого інтер’єру. Одиноких Раків чекають романтичні знайомства.

11 місце – Овен: обман – виключення з правил

Овен безстрашний і нехитрий, тому не боїться сказати правду в обличчя, завжди готовий до відкритого конфлікту, щоб довести свою правоту, і до обману може вдатися лише у винятковому випадку.

Чому Овни говорять неправду: Овни можуть вдатися до обману, коли не хочуть або не можуть що-небудь зробити для тих, хто до них звернувся. Щиро сказати «ні» у представників даного знаку просто не виходить. А тому вони вигадують безліч відмовок і обіцянок, щоб завуалювати і скрасити свою відмову.

Як дізнатися, що Овни обманюють: достатньо просто проаналізувати їх «відмовки» – логічного в них, як правило, мало.

Що ж зробити, щоб Овни більше не говорили вам неправди? Самі запропонуйте Овнові допомогу у домашніх справах, не вимагаючи нічого натомість. Приготуйте для нього вечер, або помийте замість нього посуд. Овну буде соромно, що він вам збрехав, і більше він цього робити не буде.

Читайте також: гороскоп на сьогодні – 19 квітня 2017

Астропрогноз для Овнів

Овнів чекають труднощі в професійніше сфері. На них може впасти маса непередбачених турбот. Можливо, доведеться засиджуватися на роботі допізна. Але приємною втіхою стане нежданий фінансовий дохід.

10 місце – Водолій: інтелектуальний обман

Водоліїв складно назвати брехунами. Вони швидше недоговорюють про якісь факти. Представники даного сузір’я не будуть нічого прикрашати – просто скажуть, що немає сенсу говорити на ту чи іншу тему, і продовжать замовчувати те, що вважали за потрібне.

Чому Водолії говорять неправду: не дивлячись на властиву їм товариськість і уміння бути душею компанії, Водолії рідко присвячують когось в свої душевні переживання. Найчастіше представники цього знака вдаються до брехні, щоб їх залишили в спокої.

Як дізнатися, що Водолії обманюють: коли Водолій вигадує небувальщину, у нього дуже чесні очі. Тому, якщо Водолій під час розповіді дивиться у вічі, додаючи: «чесне слово!» або «клянуся!», значить – точно бреше!

Подаруйте Водолієві щоденник, де він може записувати всі свої приховані бажання і таємні мрії, так, побачивши з боку, що все потаємне може бути досить зрозумілим і простим, йому захочеться розповісти вам правду.

Астропрогноз для Водоліїв

Водоліям не доведеться нудьгувати в цей період, оскільки події можуть змінюватися з неймовірною швидкістю. Зате сімейна сфера стане приємною віддушиною, радуючи вас гармонією відносин з коханою людиною.

9 місце – Лев: обман на межі правди і вигадки

Леви досить щирі і прямолінійні. Але якщо і говорять неправду, то роблять це дуже правдоподібно. Їх слова настільки реалістичні, з безліччю дрібних і барвистих деталей, що відразу неможливо розпізнати підступ.

Чому Леви обманюють: щоб справити враження на оточуючих, показати свій статус і авторитет.

Як дізнатися, що Лев говорить неправду: спробуйте уточнити незначну деталь, яка вас зацікавила в оповіданні. Лев судорожно почне згадувати, як він про це розповідав у перший раз, і ви зрозумієте, що вам брешуть.

Подаруйте Леву його фотографію в рамці або портрет, але так щоб він виглядав на фото природно. Зробіть на акцент на природній красі Льва. Це допоможе представникам даного знаку переконатися в тому, що ви його цінуєте, справжнім, таким як він є – і тоді у нього не буде необхідності брехати вам про себе.

Астропрогноз для Левів

Левам не варто загострювати конфлікти в особистій сфері – надмірні претензії до коханої людини, можуть розхитати сімейний човен. На вихідних уважніше поставитися до рутинних справ.

8 місце – Терези: обман у техніці «страуса»

Якщо Терези говорять неправду, то переконати в ній намагаються перш самих себе.

Чому Терези вдаються до обману: Терези йдуть на обман, щоб знайти душевну рівновагу. Вони можуть намагатися переконати себе в тому, що у них все чудово, навіть якщо проблеми буквально ломляться у двері і вікна. Своєю брехнею Терези і шкодять виключно собі. З рідними вони гранично чесні. Побутова брехня їм не властива, а ось глобальний обман це в стилі Терезів.

Як дізнатися, що Терези обманюють: вони намагаються піти від прямої відповіді на поставлене запитання, намагаються прикрасити свою відповідь яскравими деталями.

Не знаєте, що зробити, щоб Терези вам більше не брехали?Подаруйте Терезам абонемент на заняття йогою, або на масаж. Так вони зможуть розслабитися, знайти душевну рівновагу, і у них просто відпаде необхідність брехати самим собі і вам.

Астропрогноз для Терезів

Ваги оголосять війну своїм комплексам. Зараз вони впораються з тими завданнями, в яких раніше навіть не розраховували на успіх. У сфері особистих відносин також очікуються позитивні зміни.

7 місце – Козеріг: потаємний обман

Козероги самі щиро вірять в те, про що вони брешуть і як ніби живуть відразу в двох світах – реальному і уявному, в якому вони ще успішніші, багатші, більш значущі, а значить, повністю задоволені життям.

Чому Козероги говорять неправду: щоб домогтися прихильностіпротилежної статі, а також коли потрібно підвищити свій соціальний статус. Вкрай рідко говорять правду про своє матеріальне становище.

Як дізнатися, що Козероги нещирі: як тільки Козеріг починає брехати, він стає неймовірно красномовним, але при цьому його голос стає збудженим, очі загоряються, а кінчики вух стають червоними.

Хочете, щоб Козероги Вам більше не брехали? Подаруйте Козерогу фарби і полотно. Нехай він намалює свій уявний світ, так він буде не тільки в його голові, але і ви зможете його побачити, а Козерогові не доведеться кожного разу щось вигадувати.

Астропрогноз для Козерогів

Козероги спробують свої сили у несподіваних сферах. Натхнення буде супроводжувати ваші починання. А значить, все інше залежить тільки від наполегливості та витримки. Головне – не лінуйтеся!

6 місце – Стрілець: невмілий обман

Стрільці не схильні до довгострокових інтриг, їхня брехня миттєва.

Чому Стрільці говорять неправду: щоб наполегти на своєму тут і зараз, завжди вийти переможцем у тій чи іншій ситуації – в кар’єрі, в досягненні фінансового становища. Представники цього знака не будують інтриги, але при потребі вміло збрешуть про той чи інший факт, який може заважати реалізації їх планів.

Як дізнатися, що Стрільці вдаються до обману: вони з легкістю відмовляються від своїх слів, як тільки ви намагаєтеся викрити неправду.

Подаруйте Стрільцю іменну медаль і повідомте, що він для вас завжди найкращий, незалежно від обставин. Так Стрільцю не доведеться самостверджуватися і вдаватися до брехні, і він буде з вами щирим.

Астропрогноз для Стрільців

Стрільцва чекають подорожі. Це може бути незаплановане відрядження або просто захоплюючий вояж, влаштований друзями. У будь-якому випадку, не втрачайте шанс розвіятися і перевести дух.

5 місце – Близнюки: обман у виправдання

Коли Близнюки говорять неправду – роблять це віртуозно, наводячи аргументи і «факти», пишучи цілі історії, з яких випливає, що вже вони-то точно ні в чому не винні.

Чому Близнюки вдаються до неправди: щоб переконати оточуючих у своїй правоті, а іноді – щоб приховати свою провину, усвідомлювати і визнавати яку їм вкрай важко.

Як дізнатися, що Близнюки обманюють: Близнюки не будуть йти від прямої відповіді, а чесно-пречесно переконають у своїй щирості. І чим емоційніша і запальніша їх мова, тим більше вірогідності, що вони говорять неправду.

А якщо хочете домогтися щирості із Близнюками, пожартуйте з ними, подарувавши їм, наприклад, простий недорогий браслет, але при цьому переконуйте представників цього знака, що це дорога антикварна річ. Близнюк відмінно розбирається в таких речах і зрозуміє, що його обманюють, точно так само як він намагався обдурити вас, більше він цього робити не буде.

Астропрогноз для Близнюків

Близнюкам зараз вдасться трохи перепочити і побалувати себе. Відмінний час, щоб зайнятися шопінгом, відвідати цікавий тренінг або викроїти годинку-другу улюбленому хобі.

4 місце – Телець: обман «заради любові»

Представники даного знака Зодіаку люблять брехати, щоб справити враження на протилежну стать, і часто перебільшують, розповідаючи про себе своєму потенційному партнеру.

Чому Тельці вдаються до брехні: щоб прив’язати до себе кохану людину або щоб уникнути образ або неприємних розпитувань своєї половинки.

Як дізнатися, що Тельці брешуть: вони намагаються бути дуже чарівними, веселими і милими, поводяться неприродно, що і видає їх з головою.

Тельці більше не будуть вам брехати, якщо ви зробите наступне: презентуйте Тельцю конверт з листом, в якому опишіть всі ваші запитання до нього. Попросіть його відповісти на лист, але не відправляти його адресату. Нехай воно зберігається у Тельців, як нагадування, що ви йому довіряєте.

Астропрогноз для Тельців

Тельцям зірки обіцяють успіхи в кар’єрі і просування в тих справах, над якими представники цього знака вже довго і безуспішно працювали. Зараз ваші старання принесуть свої дивіденди.

3 місце – Діва: найчесніший обман

Діва – унікальний знак в плані брехні. Діви вдаються до обману, намагаючись виглядати чесними в очах інших. Підтримують імідж людини, яка за правду і в вогонь, і в воду.

Чому Діви вдаються до обману: Діви воліють виглядати краще, ніж вони є, особливо перед малознайомими людьми. Діви будуть доводити, що вони мають рацію, і що саме так все і було, адже вони не можуть обманювати.

Як дізнатися, що Діви обманюють: Діви збиваються, починають запинатися, червоніють і в результаті не досягають бажаного, а всього лише налаштовують оточуючих проти себе.

Щоб Діви  не намагалися надати собі значущості в ваших очах і були з вами відверті, подаруйте дзеркало, щоб вона могла дивитися і бачити все найкраще, що ви бачите в ній. Це енергетично допоможе Діві полюбити себе, усвідомити свої сильні сторони, і вона перестане вас обманювати.

Астропрогноз для Дів           

Дівам чекає боротьба з конкурентами. Можливо, доведеться відбиватися від безглуздих пліток і чуток. Але зірки радять: кращий спосіб зберегти спокій і авторитет – вміння зберігати свої секрети.

2 місце – Риби: обман-ілюзія

Риби не брешуть, вони фантазують. Вони створюють ілюзію, можуть самі в ній жити, і кого завгодно можуть втягнути в неї.

Чому Риби говорять неправду: представники даного знаку намагаються здаватися такими, як усі. Вони розповідають казки про себе, про своє особисте життя або про власні успіхи. На глобальну і шкідливу брехню жінки-Риби не здатні – вони вважають такий вчинок негідним. Чоловіки-Риби – вроджені казкарі, а брешуть для того, щоб не втрачати те, що мають.

Як дізнатися, що Риби обманюють: представників даного знаку видає погляд – таких щирих очей у них не буває навіть тоді, коли вони говорять чисту правду.

Відучити Риб від брехні допоможе можливість задіяти свою фантазію: влаштуйте для них, наприклад, тематичну вечірку, на якій вони будуть головним казкарем. Так Риби зможуть втілити всі свої фантазії в реальність і перестануть обманювати Вас.

Астропрогноз для Риб

Риби можуть почати турбуватися від того, що не все складеться так, як гадалося. Але, перш ніж вважати себе невдахою, озирніться уважніше: зірки приготували хорошу компенсацію у вигляді перспективних знайомств.

1 місце – Скорпіони: обман заради досягнення мети

Скорпіони – знані маніпулятори. Побутова брехня їм не цікава. Якщо представники інших зодіакальних знаків можуть брехати для свого захисту або приховування фактів, то Скорпіон вдається до обману, щоб досягти бажаної мети будь-що-будь. При цьому вдаючись навіть до хитромудрих інтриг.

Чому Скорпіони йдуть на обман: як правило, Скорпіони завжди намагаються відчувати себе господарем становища. Щоб відповідати даному статусу, вони легко можуть маніпулювати оточуючими за допомогою спотворення фактів.

Як дізнатися, що Скорпіони обманюють: якщо для того, щоб їм повірили потрібно зробити щось навіть на шкоду собі, Скорпіони це зроблять! Чим завзятіше Скорпіон доводить що це правда, тим імовірніше, що це не так.

Щоб представники сузір’я були відверті з Вами, постарайтеся налаштуватися на їх хвилю – подаруйте Скорпіону спільну фотосесію. Але образи для неї повинен вибрати сам Скорпіон. Так ви зможете показати йому, що повністю довіряєте, і у нього немає необхідності вам брехати.

Астропрогноз для Скорпіонів

Скорпіони займуться фінансовими питаннями, в чому помітно досягнуть успіху. Фортуна буде на їхньому боці, а значить, можна буде трохи ризикнути. А ось чого робити не варто – так це брати гроші в борг. Можете потрапити в халепу.

Будьте чесними і відвертими, і Все буде добре!

Video: Гороскоп з 17 до 23 квітня 2017 від Хаяла Алекперова

Що приготував гороскоп на тиждень з 17 до 23 квітня? Хаял Алекперов розповість, як варто поводитися, щоб все склалося вдало. Читайте гороскоп з 17 до 23 квітня 2017 від Хаяла Алекперова у нашому матеріалі

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: