Все буде добре

Хаял Алекперов

Астролог Хаял Алекперов походить з роду пророка Магомета та володіє даром ясновидіння. Його надздібності проявилися у ранньому дитинстві – екстрасенс розвивав їх, навчаючись у релігійних школах Ірану та Саудівської Аравії. Сьогодні Хаял працює зі свічками, мушлями, а також зцілює людей за допомогою молитов. Інформацію зі світу мертвих він отримує від джинів. Крім цього, Хаял бачить віщі сни, в яких ангели відкривають йому таємниці минулого, сьогодення та майбутнього. На думку незалежних міжнародних експертів, входить до десятки найсильніших екстрасенсів світу.

Завдяки своїм унікальним надздібностями Хаял Алекперов двічі переміг у сьомому («Війна світів») та десятому («Війна титанів») сезонах української версії проекту «Битва екстрасенсів» на СТБ. Хаял також став фіналістом проекту в рідному Азербайджані.

За час участі в проектах «Битва екстрасенсів» та «Слідство ведуть екстрасенси» на СТБ Хаял Алекперов розплутав кілька резонансних кримінальних справ. Наприклад, він пролив світло на жорстоке вбивство фермера Миколи Кукси. Протягом шести років міліція звинувачувала у злочині його дружину Світлану, але екстрасенс відчув, що жінка і ще троє молодих людей, що проходять у справі як співучасники, невинні. Хаял також вказав на факти та докази, які підтвердили правоту його слів. Після виходу програми в ефір чотирьох чоловік випустили на свободу прямо із зали суду!

Іншого разу ясновидець відчув, що вчитель краматорської школи Михайло Мартиросов, звинувачений у педофілії та доведенні до суїциду своєї учениці – 11-річної Каті Свечіхінї – до цього не причетний. На думку екстрасенса, над дівчинкою познущалась інша людина. Після виходу в ефір відповідного випуску програми справу було переглянуто і несправедливо звинуваченого вчителя випустили на свободу!

Сьогодні Хаял Алекперов веде приватну практику, а також активно розвиває свою кар’єру на телебаченні. Він став членом журі 12-го сезон проекту «Битва екстрасенсів», продовжує розбирати складні кримінальні справи у програмі «Слідство ведуть екстрасенси» , а також є постійним експертом – астрологом жіночого тележурналу «Все буде добре».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: