ДНК. Свої

«ДНК.Свої» випуск 7: заплутана історія кохання та встановлення справедливості

14 квітня о 21:50 в ефірі телеканалу СТБ глядачі побачать найбільш заплутану історію 3 сезону «ДНК.Свої». Молода мати, яка втратила на війні коханого, прийшла за підтримкою на програму. Батько загиблого бійця не визнає онука, народженого коханою дівчиною сина. Окрім того, звинувачує її у шахрайстві та підробці документів.  

ДНК. Свої 3 сезон: історія 7 випуску від 14.04.2024

Восени 2023 року Ірина Дорошенко, отримала страшну звістку, що її цивільний чоловік загинув на війні. Разом з тим батько загиблого Артема впевнений, що онук йому не рідний та гальмує судовий процес про встановлення батьківства. 

Аби встановити справедливість та довести, що маленький Тимофій справді син Артема, Ірина та її батьки звернулися по допомогу до команди “ДНК. Свої”. Журналісти проєкту занурилися у складну історію молодої матері, яка стала жертвою війни не лише через втрату коханого, але й через сутички з  рідними свого загиблого коханого. 

Більше на тему: Тетяна Висоцька: Емпати дуже важливі для таких соціальних проєктів як «ДНК.Свої», але водночас — це пастка для таких, як я

Чи справді маленький Тимофій є сином її загиблого Артема? Чи правдиві звинувачення батька Артема щодо підробки документів та шахрайства? Справедливість буде встановлено просто в студії проєкту за допомогою ДНК-тесту.

Video: ДНК. Свої 3 сезон: історія 7 випуску від 14.04.2024

7 випуск проєкту ДНК. Свої 3 сезон – заплутана історія кохання та встановлення справедливості. Не пропустіть 7 випуск ДНК. Свої 3 сезон від 14.04.2024

Не пропустіть вже цієї неділі, 31 березня о 21:50  «ДНК. Свої»-3 випуск 7 на телеканалі СТБ.

Читайте нас також у Viber і Telegram СТБ 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: