ДНК. Свої

«Таємниці ДНК»-5: втрата пам’яті, зрада дружини чи непорочне зачаття?

Чоловік заперечує рідство з 16-річним сином, адже каже, що жодного разу не мав близькості з його мамою. Та жінка стверджує протилежне. То що це: втрата пам’яті, зрада дружини чи непорочне зачаття? Не пропустіть у 18 випуску проєкту «Таємниці ДНК»-5 від 10.12.2023 на СТБ.

Таємниці ДНК 5 сезон: історія 18 випуску від 10.12.2023

55-річний Олександр Туз жаліється, що останні 16 років його життя перетворилося на суцільний шантаж і переслідування. Йому ніяк не вдається відкараскатися від шалених аліментів на чужу дитину. Мовляв, колишня дружина, аби приховати вагітність від одруженого коханця, поспіхом затягла його до РАГСу. При цьому, як каже Олександр, у нього з Оленою навіть не було інтимних стосунків, адже весь період зустрічань він хворів на пахову грижу. А коли зрештою повернувся додому після операції, дружина подала на розлучення й повідомила, що родила.

Таємниці ДНК 5 сезон: історія 18 випуску від 10.12.2023

Тепер тримає Олександра за спонсора. Сам чоловік зауважує, що жінка його ніколи не кохала, а використала, аби в подальшому стягувати аліменти. Він додає, що колишня має вплив на суддів, тож підкупала судові порцеси. Єдина надія на тест ДНК і на розслідування журналістів проєкту «Таємниці ДНК».

Більше на тему: Від Авдіївки до Києва: історія евакуації вчительки з Авдіївки, фото якої облетіло мережу

Команді вдалося зустрітися з пані Туз, яка стверджує, що їх шлюб розпався через свекруху. А проти сина налаштувала Олександра саме його мама. То чи була близькість між Оленою та Сашком, від якої він так відхрещується? Хто виявиться батьком дитини? Та хто таки казав правду?

Таємниці ДНК 5 сезон: історія 18 випуску від 10.12.2023

Не пропустіть результат розслідування вже цієї неділі, 10 грудня, о 22:00, на СТБ.

Випуски були відзняті до 24 лютого 2022 року, а постпродакшен відбувався вже в умовах повномасштабної війни. З усіма героями проєкт на зв’язку й дотепер, аби, за потреби, надати допомогу.

Читайте нас також у Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: