ДНК. Свої

За покликом крові: героїня проєкту «Таємниці ДНК» шукає рідного брата, який приходив до неї уві сні

Успішний проєкт власної розробки СТБ «Таємниці ДНК» продовжує допомагати українцям знайти відповідь на життєво важливі питання шляхом проведення журналістських розслідувань та вирішального тексту ДНК. Цієї неділі, 19 листопада, героїнею 15 випуску стане 42-річна киянка Світлана Безнос. Жінка впевнена, що уві сні бачила рідного брата, і завдяки тесту ДНК хоче відшукати рідню.

Таємниці ДНК 5 сезон: історія 15 випуску від 19.11.2023

«42 роки тому маленьку Світлану нові батьки забрали з полового будинку і тепер весь цей час їй сниться рідний брат, якого вона ніколи не бачила. Чи перетнуться їхні долі в реальному світі? Відповідь – у конверті з тестом ДНК» — анонсує випуск ведуча проєкту Тетяна Висоцька.

Щаслива дружина і мати двох синів, 42-річна киянка Світлана, зізнається, що у своє повноліття дізналась, шо її батьки, які вкладали в неї всю душу, насправді є прийомними. Та, відійшовши від шоку, не рвалась шукати біологічну рідню. Адже своєю ненькою вважала ту, яка виростила її в цілковитій любові. Але згодом прийомна мати сама попросила знайти рідну кров. Остаточно Світлана наважилась на пошуки, коли сама відчула поклик крові, побачивши уві сні юнака, котрий назвався її братом. Він промовив, що дуже чекає зустрічі з нею.

Більше на тему: Від Авдіївки до Києва: історія евакуації вчительки з Авдіївки, фото якої облетіло мережу

«Три місяці тому мені приснився сон, що у мене є рідний брат, десь 25 років. Він стояв у полі. У нього темне волосся. І здалеку мені щось казав та кликав. А декілька днів тому мені приснився сон, де багато людей, метушня, білява жінка», — розповіла Світлана.

Таємниці ДНК 5 сезон: історія 15 випуску від 19.11.2023

Вона впевнена, що її сни є віщими і просить пошуковців проєкту «Таємниці ДНК» про допомогу. З документів про усиновлення Світлани відомо, як звати її матір. Команда проєкту проаналізувала дані близько 500 жінок з названим ім’ям та прізвищем. Найбільше журналістів зацікавила уродженка Чернігівщини, у якої є син Іван. Але, на жаль, має спадкову недугу. Більше того, їхні родичі запевняють, що сім’я старанно приховує давню таємницю і навіть картає себе за страшний гріх…

То невже Світлана народилась у сім’ї зі спадковою недугою і важкохворий Іван є її братом? Хто винен у трагедії родини? Та чи прийме Світлана такого брата, якщо це дійсно він?

Таємниці ДНК 5 сезон: історія 15 випуску від 19.11.2023

Не пропустіть результат розслідування вже цієї неділі, 19 листопада, о 22:00, на СТБ.

Випуски були відзняті до 24 лютого 2022 року, а постпродакшен відбувався вже в умовах повномасштабної війни. З усіма героями проєкт на зв’язку й дотепер, аби, за потреби, надати допомогу.

Читайте нас також у Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: