ДНК. Свої

Як пережити кризу у стосунках, розповіла Тетяна Ларіна

Навіть дуже люблячі і щасливі пари часом стикаються з кризою в стосунках. Що це? Чи можливо її подолати? І чи означає це, що настав кінець вашої історії? Експерт і психолог проєкту «Таємниці ДНК» Тетяна Ларіна розповіла, як пережити кризу у взаєминах. Більше — в матеріалі.

Як пережити кризу у стосунках, розповіла Тетяна Ларіна

«Глобальна рекомендація: коли ви помітили, що у стосунках криза, потрібно починати домовлятися зі своїм партнером. Робити це варто з повагою і розумінням того, що кожен, якщо хоче щось змінити, буде пробувати нову поведінку, і невідомо, що з цього вийде. Усе залежить від суті проблем, вони можуть бути досить побутовими», — розповідає Тетяна.

Більше на тему: Тетяна Висоцька розповіла про неймовірну історію учасниці «Від пацанки до панянки» в новому сезоні «Таємниці ДНК»

Також психолог стверджує, що перші ознаки того, що «все начебто добре, але нудно», тягнуть за собою пошук розваг і проблеми в зовнішньому світі. Тому, якщо ви помічаєте за собою або за своєю половинкою такі ознаки — не бійтеся про це поговорити, вислухати одне одного, порадитися, як вирішити цю ситуацію. Адже тільки чесністю і розумінням можна досягти гармонійних і щасливих взаємин.

Читайте нас також у Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: