Детектор брехні

Яким має бути правильне сексуальне виховання дитини?

Від того, як батьки ставляться до дитини, як вони проявляють свою любов і увагу може залежати в майбутньому сексуальне життя вже дорослої людини. Про те, як пов’язане виховання та формування сексуальних уподобань, звичок розповіла Оксана Єрохович.

Як пов’язане виховання дитини, ставлення до нього батьків з формуванням сексуальних уподобань в дорослому житті?

Якщо дитині не вистачає уваги, ласки, він знаходиться в стані постійної тривоги, страху, то вихід для себе він може знайти в мастурбації. Справа в тому, що не отримуючи любові та уваги з боку батьків, дитина знаходить доступний для нього спосіб зняти напругу. Тобто, поштовхом до такої поведінки завжди є тривога, страх. Це надалі може закріпитись, і вже в дорослому житті людина при стресових ситуаціях може відчувати бажання торкатися грудей, статевих органів. Варто сказати, що така поведінка – це нормально і зустрічається досить часто. Дорослому важливо зрозуміти, що таким чином він лише скидає стрес, але не вирішує ситуацію.

А як так виходить, що більшість, все ж, виростають психічно і сексуально здоровими, навіть маючи переваги в сексі, це все одно в межах норми. А деякі стають маніяками або збоченцями?

Більшість людей, навіть якщо вони взагалі не отримали від батьків любові та уваги, надалі відчувають, беруть це від інших, від навколишнього світу. Їм зустрічаються люди, які їх приймають, поважають, люблять, рахуються з ними. А ті одиниці, які так і залишилися ізольованими від соціуму з різних причин, або ті, які так і не дізналися, що таке любов, увага, у тих, можливо, будуть ті чи інші нахили, які можна назвати межуючими з нормою. Але знову таки, кожна людина індивідуальна, має місце дуже багато чинників у сукупності.

Як батькам не допустити помилок у вихованні дітей, щоб надалі дитина виросла здоровою в плані сексуальної сфери?

Конкретної поради тут не даси. Спочатку, самим батькам потрібно бути зрілими і здоровими. Дитину треба любити, приділяти їй увагу, приголубити, вислухати, поговорити. Вміти вислухати, допомогти розібратись, приймати дитину.

Читайте також