Детектор брехні

Жінка, що піддавалася насильству, зізнається, чому ненавидить свою дочку

Наступного понеділка проект «Детектор брехні» розповість історію 58-річної пенсіонерки з Києва, Тетяни Шевченко.

Тетяна прийшла на проект, щоб заробити гроші на кредит для  молодшої дочки та її сім’ї. А паралельно відкрити страшну таємницю, яка мучила жінку довгі десятиліття.

У підлітковому віці Тетяна стала жертвою сексуального насильства з боку батька. Але розуміючи, що разом з матір’ю без годувальника вони стануть жебраками, дівчина відрадила мати писати на нього заяву. Затягнувши цим знущання над собою до півтора років, пояснюючи це дивною любов’ю, чи то до батька, чи то до чоловіка.

Заплутавшись у своїх почуттях, пізніше, вже ставши матір’ю, жінка лютою ненавистю зненавиділа старшу дочку, яку Тетяна звинувачує в непокорі і в абсолютній невдячності, за її доброту і турботу.

Світлана ж, у свою чергу, стверджує, що на відміну від молодшої сестри, вона з самого дитинства регулярно терпіла материнські побої і приниження. При тому, досі не розуміє справжніх причин її злоби. І так само відповідає матері агресією.

Як результат, ось уже чотири роки Тетяна та її молодша дочка повністю відкидають Світлану.

Дізнавшись, що Тетяна стане учасником проекту «Детектор брехні», її старша дочка Світлана попросилася в таємну кімнату. Адже для неї – це остання можливість якщо не налагодити відносини, то хоча б зрозуміти свою матір.

Дивіться 1 грудня, о 22.30 на СТБ! У чому криється справжня причина ненависті Тетяни до рідної дочки?

І чи зможе та, яка пробачила батькові сексуальне насильство усвідомити, що сама вона давно перетворилася на монстра! Правда проб’ється!

Video: Женщина, подвергавшаяся насилию, признается, почему ненавидит свою дочь

Запутавшись в своих чувствах, позже, уже став матерью, женщина лютой ненавистью возненавидела старшую дочь, которую Татьяна обвиняет в неповиновении и в абсолютной неблагодарности, за ее доброту и заботу.

Читайте також