Детектор брехні

Щоб закохати в себе чоловіка, героїня підливала йому свою менструальну кров

28-річна Світлана Тесленко звернулася на проект «Детектор брехні» для того, щоб розповісти правду матері та сестрі, і покласти край сваркам і нерозумінню в родині.

Після смерті батька мати Тамара сама виховувала двох доньок – старшу Наталю та молодшу Світлану. В оточенні родини Світлана завжди відчувала себе обділеною увагою. Їй здавалося, що її сестра отримує більше любові і розуміння від матері. Навіть подорослішавши, героїні здається, що рідні всіляко перешкоджають тому, щоб вона була щаслива. Бажання розібратися в сімейних конфліктах і привело дівчину на поліграф.
Серед групи підтримки знаходимося матір, сестра і друг героїні.

Уже перше питання роз’яснює ставлення дівчини до себе. Невпевнена в собі вона тому, що вважає себе «безформною масою» через зайву вагу. З іншого боку, Світлана відчуває подяку до батька за те, що той виховав в ній «справжнього мужика». Завдяки цим бойовому характером вона завжди вміла постояти за себе.

Можливо, саме тому героїня завжди відчувала потяг до неблагополучних хлопцям. Так само сталося і з найбільшою в її житті любов’ю. Вона познайомилася з Денисом, який відбував термін в місцях позбавлення волі. Сім’я Свєти сподівалася, що, можливо, хлопець візьметься за розум, зміниться, і вони щасливо заживуть. Однак, Денис став красти золото і гроші з сім’ї, яка його прийняла. І якщо закохана Світу перший час закривала на це очі, зрозуміло, що мати і сестра не відчували теплих почуттів до новоспеченого члену родини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як побудувати стосунки з колишнім в’язнем?

Рідні намагалися застерегти Свєту. Але поліграф підтвердив, що молодша сестра не хотіла порад від старшої Наташі, яку Світлана вважала невдахою тому, що вона розлучилася з чоловіком. На думку Свєти, що могла знати про відносини жінка, яку залишив чоловік. Але й терпінню Світлани прийшов кінець, коли коханий вкрав дорогий серцю подарунок. Під впливом образи й підтримки сім’ї світла сама написала заяву на Дениса, і пообіцяла матері припинити ці відносини.

У студії Свєта говорить, що любить Дениса досі, і їй шкода, що вона навіть не знає де він, тому, що він вже мав відбути термін. Сім’я дівчини, як і вона сама, навіть не уявляють, що він знаходиться прямо в студії.

Денис вийшов з «таємної кімнати» і приєднався до групи підтримки. І звичайно, наступні питання розгортали історію їх зі Свєтою відносин. І те, куди привів клубок цих заплутаних інтриг, сподобалося не всім.

Виявляється, що і Світланаа не зовсім чиста на руку в деяких моментах. І її почуття до чоловіка можна поставити під сумнів. Адже за 45 тисяч гривень вона здала улюбленого бандитам. Пояснює дівчина це тим, що їй потрібні були гроші, щоб виплатити кредит. А Денис не те що не заробляв, а ще й обкрадав її. Ще більш несподіваний поворот прийняла ситуація, коли з’ясувалося, що Світі подобається саме те, що вона може керувати долею коханого, і посадити його в тюрму, як тільки захоче. Така особлива влада над ним надавала їй сили. Хоча сама дівчина каже, що цього не робить тому, що все ще любить хлопця.
Сам Денис шокував почутим, але коментувати ситуацію відмовився, пославшись на те, що висновки він свої зробив.

Останньою крапку в з’ясуванні цих відносин виявилася спливла назовні правда. На питання, підмішувала Чи Світлана свою менструальну кров, щоб закохати в себе людину, героїня дала негативну відповідь. Але поліграф констатував, що це брехня.

Після цього всі карти розкриті. Кожен з учасників зробив свої висновки. Яка буде реакція Дениса, коли він дізнається причину, по якій його так тягнуло до Свєти? Як відреагує сім’я дівчини? І що скаже у відповідь Світлана? Про це дізнаєтеся, подивившись ВІДЕО:

Video: Женщина подливала свою менструальную кровь, чтобы влюбить в себя мужчину

Последней точкой в выяснении этих отношений оказалась всплывшая наружу правда. На вопрос, подмешивала ли Светлана свою менструальную кровь, чтобы влюбить в себя человека, героиня дала отрицательный ответ. Но полиграф констатировал, что это ложь.

Читайте також