Танці. World of Dance
Дмитро Танкович

Дмитро Танкович

Харизматичний і веселий ведучий Дмитро Танкович працює на СТБ з 2009 року. Дмитро веде танцювальне шоу «Танцюють всі!», Пост- шоу «МастерШеф», ігрову програму «КУБ», а також був ведучим реаліті-шоу «Кулінарна династія» і шоу «Танці з зірками».

Співпраця з телеканалом СТБ у Дмитра почалася під час проекту «Україна має талант». Він разом зі своїм партнером по КВК Євгенієм Сморігіним входив до креативної групи шоу, яка допомагала учасникам півфіналу та фіналу створювати свої номери. За кілька років Дмитрові вдалося стати улюбленцем публіки. У 2012 році Дмитро отримав національну премію «Телезірка».

Дмитро народився 9 квітня 1977 року в Мінську. В юності Дмитро займався стрибками у воду, грав у шкільному театрі. Після школи, яку він закінчив зі срібною медаллю вступив до Білоруського державного економічного університету. З 1994 по 2006 рік – був капітаном команди КВК «ЧП Мінськ».

Паралельно з участю в КВК Дмитро працював на білоруському телебаченні в якості сценариста та ведучого розважальних програм. Спочатку на «8 каналі» (місцевий мінський телеканал) , пізніше на «БТ» (загальнонаціональний канал) і телеканалі « ОНТ » (загальнонаціональний канал). У 2007 році команда «ЧП» розпадається , і Дмитро Танкович повністю присвятив себе телебаченню.

З 2009 року разом з Лілією Ребрик веде популярне талант -шоу «Танцюють всі!». У 2012 році Дмитро став хрещеним дочки Лілії Ребрик, Діани.

У Дмитра є своя колекція бейсболок. На даний момент Дмитро живе і працює в Києві. Не одружений.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.