Танці. World of Dance

Нікіта Мітрофанов розповів, чому йому близький вог

Епатажний учасник 9-го сезону Нікіта Мітрофанов зізнався, чому вирішив зайнятися саме вогом, і що вплинуло на його вибір.

никита митрофанов

«Мені дуже часто щось кричали услід, але, на подив, ці люди не підходили і не били мене. Я ніколи не роблю спеціально виклик планеті. Це скоріше люди бачать виклик в мені», – поділився думками Нікіта.

митрофанов

Також учасник розповів, чому почав займатися таким гордовитим, манірним і жіночним стилем танцю як вог.

«Можливо, у мене було дуже багато жіночої уваги в дитинстві. Не вистачало чоловічої руки. Ми з мамою пішли від батька, коли мені було 6 років», – розповів хлопець.

З батьком у Нікіти пов’язані неприємні спогади, тому говорити про наболіле учаснику виявилося непросто.

никита митрофанов танцуют все 9

«У мене в голові залишилися картинки якихось сварок, які переходять у бійки. Вони відстрілюють періодично. Папа міг замахнутися і вдарити маму. Я кидався і обіймав її, тому що вірив, що він не вдарить мене. Я підходив до іконки в моїй кімнаті, сідав біля неї… Я цього навіть мамі не розповідав », – зізнався танцівник.

Також учасник додав: «Можливо, після всіх випадків, що були в моєму житті, у мене з’являються якісь жіночі звички. Це відобразилися і на стилі, який я танцюю».

У своєму фінальному соло Нікіта показав самого себе.

никита митрофанов

«У кожній людині є чоловіче і жіноче начало. Потрібно бути сміливим, щоб в собі це прийняти», – прокоментував ідею номеру учасник.

Читай також: Підсумки випуску: хто з учасників потрапив до прямих ефірів шоу?

Дивись соло Нікіти тут:

Video: Нікіта Мітрофанов розповів, чому йому близький вог

Епатажний учасник 9-го сезону Нікіта Мітрофанов зізнався, чому вирішив зайнятися саме вогом, і що вплинуло на його рішення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Дякуємо!

Тепер редактори знають.