Танці. World of Dance

Підсумки випуску: чим запам’ятався харківський відбір?

Насичений харківський кастинг підійшов до кінця! Кращі танцівники відібрані і готові продовжувати бій за звання переможця шоу. А до нашої трійці суддів знову приєднався нідерландський хореограф, член журі проекту «Танці з зірками» на СТБ Яакко Тойвонен. Чим же запам’ятався цей кастинг?

кастинг в харькове танцуют все 9

Взяти участь в шоу приїхала білоруска Віра Метелиця. Ніхто й подумати не міг, що ця тендітна дівчина станцює на сцені…брейк-данс! А почалася її танцювальна історія через любов до молодого чоловіка. Хлопець віддавав усього себе вуличному танцю і вирішив посвятити в нього Віру. Однак любовна ідилія закінчилася на першому батлі, в якому зійшлися новоспечена брейкерша і її хлопець. Досвідчений танцівник не зміг змиритися з тим, що його дівчина за такий невеликий проміжок часу змогла затьмарити його талант. Коли ж Віра опинилася перед вибором: танець чи хлопець, вона обрала брейк-данс. На нашому шоу учасниця показала справжню майстерність!

Влад Яма звернувся до конкурсантки: «Я не очікував від вас дуже сильного виступу спочатку, але я дуже задоволений, що помилився. Це було дуже стильно, жваво, вам це все дуже пасує».

Вера Метелица танцуют все 9 кастинг в харькове

Віра отримала квиток в сотню і продовжила участь у проекті.

Ще одним приємним сюрпризом вечора став виступ Артема Шиллера і його партнерки – Джинні Рей. Тьома брав участь у 7-му сезоні шоу, але тоді його надмірна самовпевненість зіграла з ним злий жарт. Судді не оцінили танцювальну майстерність хлопця і відправили його додому. Усвідомивши свої помилки, Артем вирішив не втрачати ні хвилини і почав ретельно займатися. Він полетів у США, щоб підтягнути техніку і набратися досвіду. Тепер він живе у Вашингтоні і представляє на нашому конкурсі Сполучені Штати Америки. А компанію йому склала партнерка і, до того ж, друга половинка – Джинні.

Артем Шиллер и Джинни Рей танцуют все 9

Раду Поклітару відзначив: «Ви дуже впевнена і професійна пара. Однак в танці не було життя, лише один професіоналізм».

Тетяна Денисова також додала: «Хотілося більше свободи і кайфу, щоб ви розслабилися і отримали задоволення, а ви дуже сильно вмотивовані. Але не бачу в цьому нічого поганого! Свої два квитки ви отримали».

Також слід згадати учасницю на ім’я Олена Кисельова. Вона – справжня аристократка, леді і зразок ідеальної жінки, в яку закохуються чоловіки. Незважаючи на солідний вік, вона чудово виглядає. У житті Олени трапилася велика любов, і знайшла вона її у найромантичнішому місті світу – Парижі. Однак казка тривала недовго, і її чоловік помер, так і не встигнувши створити сім’ю зі своєю обраницею. Щоб позбутися самотності, Олена танцює. Свій жіночний і ліричний танець вона принесла і на наш проект.

Елена Киселева танцуют все 9

Тетяна Денисова звернулася до Олени: «Ви дуже чуттєва від природи, я так думаю. Тіло ваше піддатливе для танців. Це було якесь жіноче одкровення. Ви просто затопили цю сцену чуттєвістю і жіночністю. За це вам спасибі».

Судді прийняли рішення дати можливість конкурсантці ще раз потанцювати на хореографії.

А ввечері танцівників чекало несподіване випробування – майстер-клас з індійського танцю! Учасникам потрібно було розповісти історію за допомогою жестів і міміки. А навчала їх цієї майстерності зірка шоу «Україна має талант» Світлана Туласі. Справитися з завданням вдалося лише Івану Кутузову, який прийшов на проект віддячити своїй дружині за приємний танцювальний сюрприз на весіллі.

Светлана Туласи восточный танец танцуют все 9

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.