Танці. World of Dance

Бойова дівчина з Троєщини показала свою жіночність

Миловидна і ніжна, на перший погляд, Люба зросла в одному з найнебезпечніших районів міста Києва – на Троєщині… А це означає, що у цієї дівчини залізний характер! Якою же вона прийшла на проект і що почула від наших суддів?

люба

«Життя на Троєщині – річ така: ти або є, або тебе немає. Ти маєш показати себе, хто ти є, інакше пропадеш», – зазначила Люба. Саме з цієї причини у дівчини під рукою завжди є її…битка!

На проект «Танцюють всі – 9!» Люба прийшла не з метою: «Я прийшла сюди, щоб перевірити, наскільки сильна. Сподіваюся, що мій район буде за мене вболівати».

Таємничий номер учасниці не залишив суддів байдужими. Їм сподобалася ідея сольника і то, як її втілила у життя Люба. Однак, як відзначив Раду Поклітару, його інтерес до виступу дівчини згасав у процесі її танцю.

3

Читайте також: Кому вручив Золотий квиток Раду Поклітару?

А ось Тетяну Денисову бойовій конкурсантці вдалося вразити: «Мені сподобалася фундаментальність цього соло. Мені сподобалося, що це було чітко. Я просто насолоджувалася хорошою підготовкою, якісним виконанням танцю, цікавими елементами». Однак зауваження від судді дівчина також почула: «Для нашого шоу тобі не вистачає свого обличчя. Поки ти безлика».

2

Незважаючи на критику, конкурсантка отримала свій квиток від Влада Ями. Він звернувся до Люби зі словами: «Ми даємо тобі квиток, тому що ми в тебе віримо. Тут з першого дня ти маєш бути іншою, але у тебе вийде».

2

Подивитися соло Люби можна тут:

Video: Боевая девушка с Троещины показала свою женственность

Миловидная и нежная, на первый взгляд, Люба выросла в одном из самых опасных районов города Киева – на Троещине… А это значит, что в этой девушки железный характер! Какой же она пришла на проект и что услышала от наших судей?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.