Танці. World of Dance

Сьогодні свій день народження святкує Влад Яма

Сьогодні свій день народження святкує незмінний суддя проекту «Танцюють всі!» Влад Яма. Танцюристу і хореографу-постановнику виповнилося тридцять три роки.

Правда, робочий графік не дозволить Владу сьогодні цілий день провести з рідними і близькими – в самому розпалі зйомки восьмого сезону шоу «Танцюють всі!». Зате свої привітання залишили його колеги.

Томильченко

Костянтин Томільченко побажав Владу зберігати запал і дотепність і зазначив, що радий тому, що Влад гідно представляє бальну хореографію: «Влад, вітаю тебе з днем народження, дуже вірю в те, що ти будеш творчо розвиватися і, в той же час, будеш залишатися таким же життєрадісним, веселим і дотепним. Дуже приємно усвідомлювати, що у нас в бальної хореографії є такі танцюристи. Ти справжній чоловік. З Днем народження!”

Дмитрий Танкович и Влад Яма

Дмитро Танкович побажав Владу сил і натхнення для реалізації всього задуманого: «Хочу побажати моєму колезі і другу Владу Ямі сил, енергії і удачі для здійснення всіх планів. Я дуже радий, що мені довелося познайомитися з таким дійсно талановитою і цікавою людиною. Я сподіваюся, що ми ще не раз попрацюємо разом. З Днем народження!”

Редакція сайту STB.UA приєднується до привітань колег Влада Ями та бажає йому творчих успіхів, натхнення та щастя!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.