Танці. World of Dance

«Всього кілька років тому, я був худеньким і слабеньким», – представник України на «Танцювальному Євробаченні» Микита Василенко

Сьогодні, 14 червня, на сцену Балтійської опери в польському місті Гданську вийде український танцюрист Микита Василенко, щоб позмагатися за право називатися кращим молодим танцюристом Європи. Цього дня десятка найсильніших танцюристів представить свої країни на «Танцювальному Євробаченні 2013». Який настрій у нашого Микити напередодні вирішального виступу? Про це ми розпитали зірку проекту «Танцюють всі!» після останньої генеральної репетиції, яка відбулася вчора увечері.

Як ми вже писали в попередніх матеріалах, хореографом-постановником номера Микити виступила Тетяна Денисова. Для виступу українського танцюриста був обраний образ, який вельми відрізняється від того, що підготували інші хлопці-учасники.  Номер «Легенда про Спартака» під музику E.S. Posthumus кожен може трактувати для себе по-різному, але одне безперечно – це історія про справжнього сильного чоловіка. Неймовірно складні трюки Микита виконує з такою швидкістю і легкістю, що недосвідчений глядач може відразу не зрозуміти, яка титанічна робота за цим стоїть.

«Чтобы выдержать такое «рубилово», нужно иметь сильное и закаленное тело, – розповів нам Микита. – Честно говоря, когда я только начинал репетировать этот номер, то первое время не мог дотанцевать до конца. Доходил до половины… и уже вот так: «Гх» (показує, як задихається). Из-за сложности и большого количества трюков, нужно было постоянно отдавать очень много энергии. Так что изначально было очень сложно, поэтому я много репетировал, чтобы набрать темп. Бегал по утрам на стадионе 10 кругов в день, тренировал дыхание. Конечно, занимаюсь в спортзале, а летом иногда езжу в Гидропарк. Не имея силы в мышцах, очень сложно сделать такой номер».

Зараз складно це представити, але далеко не завжди Микита був таким сильним і загартованим, як зараз.

«Когда я учился в академии, был очень худым и маленьким, далеко не самым лучшим на курсе. И меня это очень злило. А когда меня что-то злит – я сразу принимаюсь за дело. В какой-то момент я психанул и сказал себе: «Будет так, я буду лучшим, буду сильным, буду выносливым». И начал усиленно работать над собой. Помимо академии я бегал по разным студиям, занимался различными стилями, растанцовывался. Потом начал качаться и набирать форму. И был какой-то один прекрасный момент, когда я вышел на сцену, и все офигели. Никто не ожидал»,  – згадує танцюрист.

Проте, більшість людей, які його знають, вже не пам’ятають, яким він був раніше.

«Говорят, мол, крутой чувак, все умеет,  – розповідає Микита, який не приховує, що зробив себе самого. – Но я помню себя и помню то состояние, когда я был худеньким и слабеньким. В школе был тихоней, спокойно сидел, никого не трогал. Может быть, даже в какой-то момент хотел дать сдачи, но не мог». 

Але це вже у минулому. Очевидно, що інші учасники конкурсу вважають Микиту дуже сильним суперником.


Микита і його суперники з Білорусі і Нідерландів під час репетиції групового номера. 

«Не могу сказать, что перед решающим конкурсным днем атмосфера на конкурсе стала более жесткой. Но, конечно, я чувствую, что ребята воспринимают меня, как своего конкурента, чувствую зависть. Ведь все «сольники» парней на этом конкурсе – лирические, можно даже сказать «сопливые», – зізнається Василенко.

 


Що ж, номером, який вимагає такої ж фізичної витривалості, на цьому конкурсі не може похвалитися жоден танцюрист. Про це свідчить навіть реакція залу під час генеральної репетиції. Але чи будуть солідарні з думкою глядацької аудиторії судді конкурсу? Про це ми дізнаємося вже сьогодні увечері. Не пропустіть пряму трансляцію конкурсу сьогодні о 21:00 на Першому Національному! Підтримаємо нашого Микиту разом!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Дякуємо!

Тепер редактори знають.