Битва екстрасенсів

У чому зустрічати 2017 рік? Поради учасників «Битви екстрасенсів-16»

Зовсім скоро у всьому світі задзвенять новорічні дзвіночки, а з кожного будинку буде чути дзвін святкових келихів. Світ відзначатиме Новий 2017 рік. У чому ж зустрічати рік Вогняного Півня, розповіли учасники «Битви екстрасенсів-16»!

стогнушенко

Ольга Стогнушенко: «Наступний рік – рік Вогняного Півня. Півень – дуже кольоровий і красивий птах. Що б підсилити вплив символу року на своє життя, потрібно новорічну ніч побалувати очі оточуючих нарядами яскравих і соковитих кольорів. Дуже актуальними в цьому році будуть саме ЧЕРВОНИЙ і ЗЕЛЕНІ кольори. Ці кольори самі по собі мають дуже потужну енергетику. І якщо ви хочете, щоб 2017 рік минув для Вас в позитивному і радісному настрої, дуже рекомендую не утрудняти себе рамками у виборі кольору. Чим яскравіше – тим краще!»

БЭ-16-10 выпуск-10-волошина

Ольга Волошина: «Фіолетовий, малиновий колір … Всі відтінки червоного – рік Вогняного Півня не можна зустрічати в леопардовому, бо півень не любить кішок. Півень – символ оновлення, чогось нового і невідомого».

теодора

Теодора: «У чому ми можемо зустрічати 2017 рік? Ну, звичайно ж, у сукнях, костюмах, легких і струмуючих, повітряних! Нічого обтягуючого і такого, що сковує рухи у нарядах. Давайте згадаємо, що господар року 2017 – Вогненний Півень! А це значить, що новорічні сукні та костюми повинні бути яскраві і строкаті. Вогняний, значить тони суконь повинні бути всіх червоних відтінків, додамо сюди блакитний, зелений, фіолетовий і навіть сріблясто-сірий, ну і як же обійтися без золотистого? Чому до основних вогненним відтінкам приєднуються і інші тони? А сядьте біля багаття і гарненько придивіться на полум’я вогню, яких тільки відтінків ви там не побачите! А раз так, то колірна гамма відразу збільшується! Ну якщо вже ситуація зовсім безвихідна і у вас крім чорного вбрання нічого немає, то ви можете внести якусь барвисту деталь, а ще краще декілька. Це може бути яскравий шарфик, червоний пояс, шикарну краватку у червоно-золотистий ромб (або жовто-срібну смужку)»

Сурен

Сурен Джулакян: «Зустрічайте Новий Рік у тому, в чому вам комфортно перебувати. Головне, щоб це не були халат, спортивний костюм, або фартух, а колір не має значення!»

Головне, щоб в новорічну ніч вас оточували близькі й кохані люди. З наступаючим!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: