Битва екстрасенсів

Рафаїл Бражеєв: «Битва» – вища школа екстрасенсорики

У 9 випуску за рішенням членів журі проект «Битва екстрасенсів-16» покинув таролог і провидець Рафаїл Бражеєв. У ексклюзивному інтерв’ю сайту BITVA.STB.UA учасник 16 сезону розповів, чому не потрапив до фіналу.

Рафаїл, які у вас залишилися враження після участі у проекті «Битва екстрасенсів»?

Враження залишилися незабутні, в найкращому сенсі цього слова! У мені ще більш прокинувся дух «бойового мага», бо в нашому житті існує і всесвіт, перший закон якого – «ВИЖИВАТИ». Хотів би висловити подяку організаторам проекту, все було на вищому рівні. Я познайомився і мав честь працювати на випробуваннях з 12-ма найсильнішими екстрасенсами України та зарубіжжя. Безцінний досвід, дякую Вам!

9-выпуск-8-рафаил бражеев

Вам вдалося увійти до шістки найсильніших. Ви задоволені цим результатом?

Я цілком задоволений своїм результатом. Спочатку я хотів потрапити до півфіналу проекту «Битва екстрасенсів» і так воно і сталося. Бачить Бог, я говорю правду!

Як вважаєте, змогли на всі 100% проявити та продемонструвати свої сили?

Я з самого спочатку запрограмував себе на півфінал і результат був досягнутий, з благословенням Бога, до якого я звертався. Однак в процесі, дійшовши до півфіналу, у мене прокинулось інше бажання – увійти до фіналу проекту. Я розрахував свої сили і побачив слабкі сторони противника (екстрасенсів) і багатьох з них міг би обійти, але, на жаль, було пізно, учасники, що залишилися, на думку журі, краще себе проявили у випробуваннях. До того ж, перепрограмувати себе було складно. Але це був урок, і я засвоїв його – завжди бажай більшого і прагни до великих перемог і ти будеш переможцем!

Рафаил

Згадуючи всі конкурси, які були на проекті, назвіть, найскладніші для вас.

Всі випробування без винятку були дуже складними. Але найскладніше було проходити випробування про вбивства дітей і матерів – це неймовірні злочини за своїм цинізмом і жорстокістю. У момент розслідування мною рухала ненависть і милосердя, я втрачав рівновагу в своїх видіннях, що, звичайно, неприпустимо для екстрасенса. Але, в першу чергу я – людина, і це не виправдання, а постулат!

Що вам завадило пройти випробування останнього тижня?

Мені не могло і не може нічого заважати, крім самого себе. Як я писав раніше, мій розрахунок і бажання – півфінал проекту «Битва екстрасенсів». Коли я побажав більшого, було вже пізно, бо інші учасники використовували свій ресурс по повній і журі оцінили їх старання. Так що «C’est la vie (СеЛяВі)» … Бажайте і прагніть більшого і ви отримаєте це!

Чи не шкодуєте, що прийняли участь в «Битві-16»?

О-о-о … Ні, анітрохи не шкодую! Це вища школа екстрасенсорика, і я вдячний, що мені була дана можливість проявити себе і свої здібності в проекті такого рівня.8-выпуск-16-сезон-1

Дивіться 9 випуск 16 сезону проекту «Битва екстрасенсів» ТУТ!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: