Битва екстрасенсів

За допомогою до екстрасенсів звернулися … парафіяни Покровської церкви!

Церква ніколи не визнавала екстрасенсів з самого початку. Цуралася їх ніби прокажених, переслідувала, наказувала страчувати і навіть катувала. А зараз просить їх допомоги! Складно повірити, але в проект «Битва екстрасенсів-16» звернулися парафіяни Покровської церкви міста Вільшана, Черкаської області.

Три роки тому навколо храму стали відбуватися жахливі речі. Спочатку одна за одною померли всі півчі церковного хору, потім стали вмирати люди, що працюють у церкві, а ще через деякий час біди прийшли і до осель самих парафіян.

Читайте також: Битва екстрасенсів 16 – хто пішов 27.11.2016

«Після того, як я побувала в храмі, у мене помер син», «Я поховала чоловіка, після того як сходила до цієї церкви» – в один голос говорили жителі міста.9-выпуск-8-рафаил бражеевЩо ж відбувається навколо нового храму – намагалися розібратися екстрасенси.

«Енергетичний вхід для людей до цієї церкви закритий! – сказала Велена Кармизова – Тут земля на кістках. Це прокляття мерця! Це найстрашніше прокляття, яке може тільки бути».

Неймовірно … Невже церква проклята, і відвідувати її небезпечно для життя? Які ще шокуючі факти розслідування розповіли ясновидці – дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ у 9 випуску 16 сезону «Битви екстрасенсів»:

Video: За допомогою до екстрасенсів звернувся ... священик!

За допомогою до екстрасенсів звернувся ... священик!

Video: За допомогою до екстрасенсів звернувся ... священик!

За допомогою до екстрасенсів звернувся ... священик!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: