Битва екстрасенсів

Екстрасенси знайшли у лісі тіло людини (ВІДЕО 18+)

Знімальна група вирушила на пошуки зниклого хлопця на місце, куди вказали ясновидці 16 сезону «Битви екстрасенсів». Це був густий ліс. Хлопці, прочісуючи його, спочатку натрапили на роздерті штани, а потім знайшли труп чоловіка!

В одному з попередніх випробувань 16 сезону за допомогою до ясновидців звернулася жінка, яка шукала сина Юрія. Хлопець безслідно пропав. Мати вже довгий час не знала що з ним і де він може перебувати. Тоді і екстрасенси, і творці «Битви екстрасенсів-16» пообіцяли, що зроблять все можливе, щоб знайти його.

1

«Він десь на природі – сказала емпат та медіум з України Ольга Стогнушенко. – Йде відчуття лісу або лісопосадки».

Не відходячи далеко від того місця, куди вказували ясновидці, знімальна група розділилася і прочісувала кожен метр лісу. Адже будь-яка зачіпка могла допомогти знайти хлопця. Але ближче до ночі вони знайшли те, чого зовсім не очікували – частини чоловічого тіла.

2

Разом з правоохоронцями та судмедекспертами на вказане знімальною групою місце, приїхали і рідні безвісти зниклого хлопця. Мати впізнала в знайденому чоловікові свого сина Юрія.

Однак крапку у цій справі поставити не можна, бо екстрасенси відчувають, що хлопця … вбили і обіцяють допомогти правоохоронним органам розкрити цей злочин!

главная

Редакція сайту висловлюємо співчуття родині Юрія та буде стежити за ходом розслідування.

Увага! Нижче знаходиться ВІДЕО 18+

Video: Екстрасенси знайшли у лісі тіло людини (ВІДЕО 18+)

Екстрасенси знайшли у лісі тіло людини (ВІДЕО 18+)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: