Битва екстрасенсів

Хто став новим членом журі «Битви екстрасенсів-16»?

Вже зовсім скоро, а саме у неділю, 2 жовтня, о 19:00 телеглядачі СТБ зможуть побачити прем’єру наймістичнішого проекту країни «Битва екстрасенсів-16». Новий сезон буде дивувати не тільки учасниками і випробуваннями, алесй порадує присутністю нового члена журі, яким цього року стала переможниця минулого сезону Яна Пасинкова.

пасынкова-1

Яна, як себе почуваєте у суддівському кріслі?

Зізнаюся чесно – некомфортно та незвично (посміхається). Дивитися і захоплюватися суддями з екрану телевізора – це одне, а от сидіти з ними поруч і бути частиною цього грандіозного проекту … Не звично.

Чи складно було відбирати людей з надможливостями?

Рік тому я була на місці учасників, тому цього року холоднокровності від мене не чекайте (посміхається). Я за кожного обдарованого і талановитого мага. Я спочатку на їхньому боці та хочу всіляко надавати їм підтримку і своїм прикладом надихати. У цьому сезоні й журі, й учасники були однією командою. На кастингу ясновидці повинні були відчути енергетику речі одного з членів журі. По суті ми організували консультацію для себе  (Сміється). Були і сльози, і агресія, і сміх … Думаю, найяскравіші моменти ми вже разом побачимо на СТБ 2 жовтня о 19:00.

пасынкова

Яку помилку учасника ви, як суддя, не зможете йому пробачити?

Як таролога мене дуже часто бентежила робота екстрасенсів, які використовують карти. Було відразу видно несерйозне ставлення до цього інструменту, а для майстра – це серйозна помилка.

Є учасники, які вам запам’яталися більше за інших?

Так, були учасники, які на кастингу мене здивували і навіть вразили своїми здібностями, але я не буду озвучувати їх імена. Глядач і сам все зрозуміє, коли їх побачить (посміхається). Впевнена, що новий сезон буде дивувати й захоплювати Україну!

пасынкова-2

Не пропустіть прем’єру 16 сезону «Битви екстрасенсів» у неділю, 2 жовтня, о 19:00 на СТБ! Проект надлюдських здібностей повертається!

Video: Хто став новим членом журі «Битви екстрасенсів-16»?

Хто став новим членом журі «Битви екстрасенсів-16»?

Video: Хто став новим членом журі «Битви екстрасенсів-16»?

Хто став новим членом журі «Битви екстрасенсів-16»?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: