Битва екстрасенсів

Як домогтися успіху в роботі?

Успіх у роботі дуже важливий для кожної людини. Робота повинна приносити не тільки матеріальне задоволення, але і радувати душу й серце. Як же домогтися успіху в роботі? На це питання відповів учасник «Битви екстрасенсів-14», знахар, чаклун та маг Сергій Кобзар.

Ми живемо в матеріальному світі, і наш успіх безпосередньо пов’язаний з матеріальним достатком та з кар’єрним ростом. Сергій Кобзар розповів, що є багато ритуалів для досягнення успіху в роботі:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як відрізнити справжнього цілителя від шарлатана?

Сергій Кобзар

Сергій Кобзар

«Потрібно купити хустку зеленого кольору. Якщо ви – жінка, то вам потрібно це зробити в жіночі дні (середа, п’ятниця та субота), якщо чоловік, то в чоловічі (понеділок, вівторок, четвер). Решту при покупці не забирати собі, а пожертвувати зі словами: «Та не оскудніє рука, що дає». Потім опівночі, на зростаючий місяць зібрати в цю хустку вісім залізних рублів та стакан проса, закопати під березою зі словами: «В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Як в лісах і дібровах вся живність від зорі до зорі трудиться, як на нивах і полях селянин батюшка спину не розгинаючи трудиться, так і працюю-кручуся, не знаючи продуху, не бачачи відпочинку. Пішли Господи рабу (е) Твоєму (їй) (ім’я, яким хрещені) з небес благодать заслужену, нагороду за мої старання, щоб я міг (ла) ще більше трудиться і збагатитися на славу Твою. Амінь».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З якими проблемами можна йти до цілителя?

карьера

Цей ритуал сприятиме розвитку вашого успіху в роботі, запевняє знахар, чаклун та маг. А головне пам’ятайте – успіх у роботі приходить до тих, хто трудиться на роботі і над собою. Не бійтеся експериментувати та помилятися. Адже успіх завжди йде поряд з досвідом, сміливістю та працьовитістю. Краще шкодувати про те, що ви зробили, ніж про те чого не зробили.

Шок! Дух вбитої дівчинки вселився в кішку прямо на зйомках «Битви»? Подробиці – У ВІДЕО:

Video: Как добиться успеха в работе?

Успех в работе очень важен для каждого человека. Как же его добиться, рассказал участник «Битвы экстрасенсов-14», знахарь, колдун и маг Сергей Кобзарь...

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: