Битва екстрасенсів

Дух вбитої дівчинки вселився в кішку прямо на зйомках «Битви»?

Минулого тижня найсильніші екстрасенси 2014 року проходили випробування, в якому шукали вбивцю 15-річної дівчинки. І на цей раз на зйомках «Битви екстрасенсів-14» не обійшлося без містики …

Випробування проходило в лісі, де знайшли труп школярки. Житлові будинки знаходилися в двох кілометрах від цього місця. Перед тим, як на знімальний майданчик повинен був вийти наступний екстрасенс, раптово з’явилася чорна кішка. Пояснити появу в лісі домашньої тварини було складно. Але ще більш дивним було те, що з усіх присутніх на знімальному майданчику, кішка вибрала мати загиблої та зненацька стрибнула їй на груди.

2

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як прожити кілька життів?

«Я в шоці! Якби я в цій програмі не знімалася і побачила в кадрі як кішка стрибає людині на груди, то подумала, що вона дресирована і це все підстава», – поділилася зі знімальною групою своїми думками Дар’я Трегубова.

Дар'я Трегубова зі знімальною групою

Дар’я Трегубова зі знімальною групою

Що могла означати поява чорної кішки, і як пояснити її дії? Відповіді на ці питання дав циганський ясновидець Арман Цибульський:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи можемо ми змінити свою долю?

«Це знак! Кішки – провідники, зв’язкові з іншим світом. Дух дівчинки намагався щось розповісти, кішка це відчула й спробувала на це вказати. Недарма вона стрибнула прямо на серце матері».

Арман Цибульський

Арман Цибульський

Як це було – дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ у відео:

Video: Дух убитой девочки вселился в кошку прямо на съемках «Битвы»?

Экстрасенсы проходили испытание, в котором искали убийцу 15-летней девочки. И на этот раз на съемках «Битвы экстрасенсов-14» не обошлось без мистики…

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: