Битва екстрасенсів

Сергій Лазарєв та Адам Ламберт – союз на століття?

Зовнішня схожість російського співака Сергія Лазарєва з американським поп-ідолом, 31-річним Адамом Ламбертом не обговорював хіба що лінивий. Що ще, крім зовнішності, об’єднує цих виконавців, розповіла одна з найсильніших учасників «Битви екстрасенсів-14» Джулі Мак-Кензі.

«Я відчуваю, що за енергетикою Сергія Лазарєва та Адама Ламберта можна зараз сказати, що вони не тільки близькі друзі, але також близькі й духовно – говорить ясновидиця. – Я бачу, що Сергій завжди захоплювався Адамом і його стилем музики, і коли артисти зустрілися в Росії після концерту, вони відразу ж стали друзями».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Костянтин Меладзе скоро повернеться до дружини?

Сергій Лазарєв

Сергій Лазарєв

Цей зв’язок, як стверджує екстрасенс, призвела до того, що російський виконавець навіть використовує схожі елементи стилю виконання свого західного колеги:

«Я відчуваю, що дружба з Адамом та їх спільна любов до творчості допомагають Сергію Лазарєву стати більш сильним співаком. Адам Ламберт радий допомогти йому з творчими ідеями, що очевидно, якщо подивитися новий кліп Лазарева «7 цифр».

Також ясновидиця з Австралії побачила в майбутньому й творчий тандем цих виконавців:

Адам Ламберт

Адам Ламберт

«Я відчуваю, що духовний зв’язок між ними буде рости ще міцніше, і вони навіть будуть співпрацювати над піснею, яку виконають на двох мовах. Сергій безумовно стане одним з улюблених поп-виконавців у Росії і буде дуже успішним».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Екс-татушка Юля Волкова завершує кар’єру співачки?

[vote id=9339]

[vote id=9342]

Шок! Екстрасенси вказали на вбивцю школярки! Подробиці – У ВІДЕО:

Video: Сергей Лазарев и Адам Ламберт сделают дуэт?

Что ещё, кроме внешности, объединяет этих исполнителей, рассказала одна из сильнейших участников «Битвы экстрасенсов-14» Джули Мак-Кензи...

Video: Сергей Лазарев и Адам Ламберт сделают дуэт?

Что ещё, кроме внешности, объединяет этих исполнителей, рассказала одна из сильнейших участников «Битвы экстрасенсов-14» Джули Мак-Кензи...

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: