Битва екстрасенсів

Дженніфер Еністон не хоче виходити заміж?

Про голлівудську пару Дженніфер Еністон та Джастіна Теру ходить багато чуток. Однак які з них правдиві, а які – ні? Чи справді відома актриса забрала коханого з сім’ї? І якщо це так, то чи зможе вона побудувати своє щастя на руїнах чужого? На ці питання відповіла учасниця «Битви екстрасенсів-14», ясновидиця Вінус.

«Якщо говорити про душу, то Джастін більш простий, ніж Дженніфер. Я відчуваю, що незахищеність та старі демони (якась залежність, не можу зрозуміти, що саме – алкоголь або наркотики) досі витають навколо нього. Він досі має з ними справу, та Дженн прекрасно допомогла йому збалансувати цей страх».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міла Куніс та Ештон Катчер таємно уклали шлюб?

Ясновидиця каже, що Дженніфер Еністон не хоче знову зв’язувати себе узами шлюбу:

Дженніфер Еністон

Дженніфер Еністон

«Вона здається непохитною, але це тільки зовні. Її душа поводиться, як вільний птах, яка не хоче бути заточена у клітці. Глибоко всередині вона не хоче, насправді, виходити заміж заново. На першому місці для неї завжди була робота, а не діти або новий шлюб. Я дійсно вважаю, що коли вона захоче дитину, буде дещо пізно і їй знадобиться допомога лікарів або сурогатної матері, яка виносить дитину за неї.

Також учасниця чотирнадцятого «Битви» прокоментувала чутки про те, що актриса повела Джастіна з родини:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Джорджа Клуні будуть ще шлюби?

Дженніфер Еністон та Джастіна Теру

Дженніфер Еністон та Джастіна Теру

«Вона не забрала його з родини – це точно! Його душі необхідно сильніше відокремитися від сім’ї, щоб рости і підніматися. Він почав в’янути і впадати в депресію, коли зустрів її. На жаль, одружений він буде чи ні, я не вірю в те, що ця історія буде тривати вічно. Він уже в увазі ЗМІ і не дуже за це вдячний. Він відчуває, що всі ЗМІ вважають його маріонеткою. Вона може з цим впорається, а він – ні».

[vote id=8981]

Обережно! Від вибору будинку залежить ваше життя! Подробиці – У ВІДЕО:

Video: Дженнифер Энистон не хочет выходить замуж?

Действительно ли известная актриса увела возлюбленного из семьи? Ответила участница «Битвы экстрасенсов-14», ясновидящая Винус...

 

Video: Дженнифер Энистон не хочет выходить замуж?

Действительно ли известная актриса увела возлюбленного из семьи? Ответила участница «Битвы экстрасенсов-14», ясновидящая Винус...

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: