Битва екстрасенсів

Будинок вбивця! Гинуть тільки чиновники та корупціонери

У неділю, 16 листопада, о 19:00 не пропустіть програму «Битва екстрасенсів-14». Камери відео спостереження іноді єдині «свідки» трагедії, що трапилася. А що, якщо біда відбувається за межами кадру. Чи зможуть екстрасенси відчути, те, що залишилося незафіксованим камерою.

У програму звернулися люди, у яких є відео з останніми хвилинами життя їх рідних. Вони прийшли на програму «Битва екстрасенсів-14» з надією на те, що люди, що володіють надможливостями, дадуть їм відповідь на питання, яке довгий час їх мучить – що відбулося насправді?

«У неї все обличчя було ножем потикане», – розповіла одна з героїнь програми Тетяна Слєпухіна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вас мучить безсоння? Не впадайте у відчай!

«Це була криваве весілля! Відразу три людини померли», – повідала героїня програми Юля.

«Я не міг повірити, що дочка могла померти. Вона не дихала 35 хвилин, а потім … воскресла!», – розповів про свою історію ще один герой програми Руслан.

Екстрасенсам дадуть чотири відеофрагменти, де зафіксовано подію з несподіваним фіналом. Двом екстрасенсам одночасно запустять один і той же фрагмент відео. Чи вдасться ясновидцям відчути те, що залишилося за кадром?

«Сталося щось жахливе! Немов демони вирвалися з пекла – розповіла про свої відчуття ясновидиця Джулі Мак-Кензі. – Я чую крик: «Мамо, мамо, мамо!» І страшний гострий біль у всьому тілі».

«У мене йде біблійний сюжет, як Єлизар воскрешає дитину. А ця сама дитина була народжена в день, коли було багато нечисті», – розповіла про свої бачення шаманка Ірина Богданова.

Ірина Богданова

Ірина Богданова

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як суїцид відбивається на родині?

«Бачу торжество – весілля. Всі веселяться і гуляють, але потім картинка змінюється … О Боже, це два вовки виють на одну луну – це смерть двох людей в один день!», – розповіла про свої бачення циганська ясновидиця Рубіна Цибульська.

«Я бачу, як поранили чоловіка! Він бореться за своє життя. У нього вибір – вбивати або бути вбитим!» – розповіла про свої відчуття Вінус.

Те, що відчули екстрасенси, змусить телеглядачів щиро дивуватися та плакати. Однак чи всі учасники «Битви» зможуть побачити те, що не було показано на екрані? А також – чому Арман та Рубіна виступили в цьому випробуванні один проти одного? І як Ірина Богданова вирішила поквитатися з Сергієм Кобзарем?

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ У ПРОГРАМІ:

Елітна новобудова в центрі Полтави. Там один за одним помирають люди. Перед смертю вони бачать потойбічну сутність! Звідки вона взялася? І чому полює на щасливі сім’ї?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як захистити дитину від пристріту?

Допомоги екстрасенсів потребує подружжя Солодун. Світлана і Сергій разом уже одинадцять років. У них є 10-річна дочка Ліза. На вигляд абсолютно щаслива дівчинка, якби не одне але, Ліза бачить щось надприродне. Від страху дівчинка не лягає спати без ікон. Вперше в житті батьки не можуть захистити єдину дитину, бо не знають, від кого і як.

«Якось Ліза вибігла з кімнати і закричала:« Мама! Мама! Мама! Мама! Там дядько стоїть!» Я запитала де і вона показала на кут шафи. Але там нікого не було! – розповіла Світлана Солодун – Відбуваються якісь незрозумілі речі. Ми безсилі і не можемо нічим допомогти своїй дитині».

«Цей будинок, як один великий морг. Є відчуття, що ти йдеш, а замість квартир ящики з трупами. Жителі, які тут живуть, є їжею….» – розповів про свої відчуття Сергій Кобзар.

Сергій Кобзар

Сергій Кобзар

«Цих людей карає доля, вони придбали квартири за гроші, зароблені на крові», – підводить підсумок циганка Рубіна.

Ясновидиця говорить про жахливі речі! Чи загрожує небезпека маленькій дівчинці і невже всім жителям неблагополучного будинку варто побоюватися за свої життя?

Про це ви дізнаєтесь, подивившись програму «Битви екстрасенсів-14» у неділю, 16 листопада, о 19:00 на СТБ!

Video: Дом убийца! Погибают только чиновники и коррупционеры

Камеры видео наблюдения иногда единственные «свидетели» случившейся трагедии. А что, если беда происходит за пределами кадра?...

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: