Битва екстрасенсів

Як суїцид відображається на родині?

До редакції «Битва екстрасенсів-14» постійно приходять листи з проханнями про допомогу, з питаннями, які дуже хвилюють багатьох людей або на які вони не можуть знайти відповідь. Нажаль, ясновидці не можуть відповісти всім й особисто кожному, тому сайт BITVA.STB.UA відкриває рубрику «Відповіді екстрасенсів на поширені питання!».

Питання дня: Що робити тим, у кого в родині родич скоїв суїцид?

«Суїцид – це гріх! І не тільки, через те, що людина віддає своє життя, а й через те, що вона робить акт відчаю, і в ньому не можна покаятися. Езотерика каже: якщо у вашій родині були випадки самогубств, то це – кармічні родові відпрацювання. Для родичів така ситуація залишається загадкою і стражданням, оскільки їм не зрозумілий мотив самогубців», – говорить ясновидиця і емпат Галина Потоцька.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бездітність – це вирок?

Учасниця «Битви» запевняє, що душа самогубці не може знайти спокій, оскільки вона знаходитися між світами. Але для полегшення її страждань можна і навіть необхідно здійснити обряд упокоєння:

Галина Потоцька

Галина Потоцька

«Для цього обряду вам знадобиться: 12 свічок, 12 курячих сирих яєць, один літр води. Водою наповніть металевий посуд. Свічки поставте колом, а в центр помістіть посудину з водою. По краю посудини прокочуйте яйцем за годинниковою стрілкою, після чого розбийте його і вміст вилийте в посудину. При цьому читайте заговор: «Вода гріх душі заблуканої змиває, яйце страждання полегшує, та знайде душа спокій, вогонь очистить рід мій. Амінь. Во ім’я отця і сина і святого духа». Повторіть 12 разів. Після чого вміст посудини вилийте на хрест доріг, сказавши такі слова: «Роде мій очищуй, силу зла забирай».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як захистити дитину від пристріту?

Ясновидці розповіли, що довгі роки приховувала фіналістка «Битви екстрасенсів-13»! Подробиці – у відео:


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: