Битва екстрасенсів

Краху лайнера «Адмірала Нахімова» неможливо було уникнути

Минулого тижня люди, що володіють надможливостями, проходили чергові випробування, які придумали їм творці програми «Битва екстрасенсів-14». Не всім вдалося впоратися з поставленими завданнями, а чорного мага Дениса Малахова члени журі і зовсім визнали найслабшим з решти учасників.

В одному з випробувань ясновидцям належало відчути сигнал тривоги СОС. Раніше його передавали через громіздкі установки. Зараз же – це пристрій розміром з долоню. Саме такий пристрій перед випробуванням водолази повантажили на дно Дніпра, де проходило випробування. А екстрасенси мали відшукати його.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міла Куніс і Ештон Катчер таємно уклали шлюб?

Чи зможуть ясновидці відчути, звідки лунає сигнал тривоги? Першими завдання отримали Софія Малиновська, Ніна Осипенко та їх невидимий друг.

Учасниці  «Битви» Софія Малиновська та Ніна Осипенко

Учасниці «Битви» Софія Малиновська та Ніна Осипенко

«Коли дізналися завдання, то подумали, як цей СОС шукати? Ми ж ніколи такого не робили. Ми тільки з людьми працюємо. Все, пропали ми» – сказали учасниці  «Битви» Софія Малиновська та Ніна Осипенко.

Приступивши до виконання завдання, ясновидці сумнівалися між двома точками, і в останній момент зробили хибний вибір і … провалили завдання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як вберегти себе від бід – поради екстрасенсів

Наступним пройти це випробування спробував російський екстрасенс Арман Цибульський.

«Щоб визначити точне місцезнаходження сигналу, мені потрібно, щоб він пройшов крізь мене. Тоді я зміг би визначити звідки конкретно він іде. І куди потрібно плисти, в якому напрямку», – сказав екстрасенс і стрибнув у воду.

Арман Цибульський

Арман Цибульський

Арман пробув у воді майже 10 хвилин і ризикував захворіти, бо на момент зйомок на вулиці було всього 15 градусів. Однак цей відчайдушний крок допоміг йому відчути, де знаходиться скринька з пристроєм.

«В коробочці, крім нашого приладу, який ви шукали, є ще кілька речей» – розповів циганський ясновидець і мав рацію. Крім маяка в ящику є кілька предметів з місця катастрофи століття – краху круїзного лайнера «Адмірал Нахімов», яке відбулося у далекому 1986 році. Ці речі привезли з собою люди, які були на кораблі під час аварії. І дивом вижили!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зачати дитину

Всі герої програми були членами екіпажу «Адмірала Нахімова». Вони вважають дату катастрофи своїм другим днем народження. І мають до екстрасенсів власне запитання. Саме тому додали у чорний ящик особисті предмети з місця трагедії.

«У мене йде картинка труни – розповів про свої відчуття екстрасенс – Він пливе по великій річці і в ньому гребуть люди. Ця труна, немов підводний човен, бере курс під воду і починає йти немов в безодню. Люди намагаються вистрибувати в різні боки, а кришка закривається з кимось із них»

Арман Цибульський

Арман Цибульський

Люди, які вижили після корабельної аварії, підтвердили слова ясновидця.

«Там більше 60 чоловік залишилося на судні. – Кажуть очевидці – Справжня братська могила. Вода заповнила трюм і заблокувала двері. Тіла шістдесяти загиблих досі не вдалося підняти».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому Пореченков стріляв в українців? 

Ще екстрасенс сказав слова, які просто шокували всіх, хто перебував на судні:

«Трагедія була не випадкова. Там замішані документи, про які ніхто не повинен знати. Я відчуваю, що було прийнято рішення потопити корабель, не дивлячись на можливі людські жертви. Щоб ці документи не були доставлені в потрібне місце».

Люди, які дивом врятувалися з корабля.

Люди, які дивом врятувалися з корабля.

Невже хтось спеціально організував аварію корабля, аби щось приховати? Які ще жахливі таємниці українського Титаніка розповіли ясновидці? Хто винен у цій трагедії? І чому учасники «Битви-14» впевнені, що краху «Адмірала Нахімова» неможливо було уникнути?

Відповіді на всі ці запитання ви зможете знайти, подивившись відео ПРЯМО ЗАРАЗ:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: