Битва екстрасенсів

Рене Зеллвегер все-таки не робила пластику

Рене Зеллвегер змінилася до невпізнання! В останні кілька днів новини з такими заголовками стали ТОПовими в інтернеті та ЗМІ. А все тому що відома актриса радикально змінила свою зовнішність. Чому актриса зважилася на такий крок? І чи комфортно їй в такому образі? Про це розповіла учасниця «Битви екстрасенсів-14» Джулі Мак-Кензі:

«Рене Зеллвегер використовувала ботокс раніше. Зараз у неї в житті зміни, тому вона вирішила позбавитися від ботокса. Таким чином, шкіра, яка була розтягнута, тепер зів’яла. Тільки тому відома актриса виглядає інакше».

Рене Зеллвегер використовувала ботокс раніше

Рене Зеллвегер використовувала ботокс раніше

Також медіум розповіла про те, що бачить величезну фізичну зміну в тілі Рене:

«Вона більше вживає сиру їжу. Я бачу, як вона працює в своєму саду, а також її особистий ріст. Рене працює над своїм особистим життям і мені дуже подобається, що вона досить щаслива, щоб показати світові, що не потребує пластичної операції».

[vote id= 6978]

Джулі Мак-Кензі запевняє, що пластична операція не поміняє вашу долю, але змінить особистість, яка в свою чергу поміняє то, як ви мислите та проживаєте життя, а це – змінить ваш життєвий шлях:

«Люди, які схильні бажати щось в собі змінити за допомогою пластики, зазвичай не раді чомусь усередині себе. Пластична операція – це як маска, яка ховає вас справжнього. Тому деяким людям важко позбутися своїх комплексів, і вони покладаються на пластичну хірургію, щоб повернуться в той час, коли вони були щасливі і молоді, де вони зможуть втекти від своїх страхів».

Медіум розповіла, що зміна зовнішності не приведе до задоволення надовго, так як все повертається на круги своя.

«Пластична операція не принесе дуже погану карму, але дасть швидкий результат. Вона не тривала, тому не зможе поправити ваше життя в довгостроковому плані. Тому, як і карма, ваші зморшки і проблеми повернутися», – говорить Джулі.

Джули Мак-Кензи

Джулі Мак-Кензі

Однак екстрасенс підтримує тих людей, кому пластична операція необхідна, тих, хто були спотворені якимось чином:

«В цьому випадку пластика допоможе знайти упевненість і відшукати зовнішню красу, яка буде підходити внутрішній красі, яка вже є у таких людей. Пластична хірургія це як пошук чогось, чого у вас немає»

Джулі Мак-Кензі радить перед тим, як піти і лягти під ніж хірурга гарненько заглянути всередину себе і пошукати, що змушує вас думати, що ви і так не досить гарні!

«Я вважаю, що стирання ліній на обличчі або зміна нашої зовнішності не замінить радикально наше життя, це тимчасове положення. – каже учасниця «Битви екстрасенсів-14» – Наша душа і характер роблять нас тими, ким ми є. Я вважаю, що ми повинні пишатися своїми зморшками: вони розповідають історію нашого життя і те, як ми його проживаємо, як ми ростемо та розвиваємося».

[vote id= 6982]

Як проходили кастинги на участь у 14-му сезоні «Битви» дивись ПРЯМО ЗАРАЗ у відео:


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: