Битва екстрасенсів

Анджеліна Джолі та Бред Пітт усиновлять ще одну дитину?

Як відомо 23 серпня сталося те, що шанувальники зірок Анджеліни Джолі та Бреда Пітта чекали дуже давно. Актори, у яких шестеро дітей, вирішили, нарешті, зв’язати себе узами шлюбу.

Свій медовий місяць зіркове сімейство провело на Мальті. Як зізнався 50-річний актор, у них був неправильний медовий місяць: «Ми взяли з собою дітей. Але це був наш вибір. Нам було не до відпочинку, але правда дуже весело», – розповів Пітт в інтерв’ю американському каналу USA Today.

Анджеліна Джолі, Бред Пітт та їх діти

Анджеліна Джолі, Бред Пітт та їх діти

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В новоспеченої сім’ї Яни Станішевської очікується поповнення

Сайт STB.UA вирішив дізнатися у найсильніших екстрасенсів чотирнадцятого сезону містичного проекту «Битва екстрасенсів», що ж чекає в майбутньому цю зіркову та нерозлучну пару. І ось, що нам повідала ясновидиця із Запоріжжя Анна Васильченко:

Анна Васильченко

Анна Васильченко

«Крім того, що неозброєним поглядом видно щиру любов та розуміння в цій парі, я як людина, яка з дитинства пов’язаний з магією, можу з впевненість заявити – їх шлюб благословенний, як Богом, так і самим Дияволом! Цю пару дуже складно розлучити, так як на них стоять «магічні замки», що означає наявність сильного захисту. Відчуваю, що найближчим часом вони усиновлять ще одну дитину, що змушує мене тільки захоплюватися цією парою й побажати їм щастя».

[vote id= 6840]

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як позбутися від самотності, розповіла шаманка Ірина Богданова

Учасники наймістичного проекту країни «Битва екстрасенсво-14» не тільки можуть передбачати майбутнє, але також і бачать минуле. Як найсильніші ясновидці 2014 розслідували жорстоке вбивство відомого артиста, і які таємниці його родини розповіли, дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ у відео:


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: