Битва екстрасенсів

Ясновидці розповіли шокуючі подробиці двох жорстоких убивств

Дванадцять найсильніших ясновидців проекту «Битви екстрасенсів-14» пройшли перше кримінальне випробування сезону. Правда, яку відшукали екстрасенси, шокувала кожного!

Спочатку учасники «Битви» мали з’ясувати обставини загибелі 30-річного Андрія Скаковських з Житомира. Чоловіка жорстоко вбили у власній машині – він працював таксистом.

«Душа болить. Таке враження, як окріп у грудях. Я прокидаюся і лягаю тільки з однією думкою – немає сина. Боже, він був весь у крові – джинси, футболка, куртка. Чого так жорстоко?», – каже мати загиблого Тамара Скаковська.

«Жахлива порожнеча після його смерті і бажання не жити, бо немає людини, яка любила і підтримувала. Таке враження, що мене зарили в глибоку яму і я ніяк не можу виборсатися з неї … Все, що було перекреслили та покрилося темрявою», – не може приховати біль втрати дружина Андрія Ольга.

Дружина Андрія Ольга

Дружина Андрія Ольга

Проте вже в ході розслідування з’ясувалося, що сталося два абсолютно однакових вбивства. Другою жертвою став Андрій Коломієць. Чоловік також працював таксистом. Під час його похорону в місті частково зупинили рух. Кількість людей, які прийшли його проводжати в останню путь, була незліченною.

«Машин було, напевно, більше 200. Дороги перекривалися водіями, які їхали і на червоне світло, перекривши рух зустрічному і бічному транспорту», – розповів товариш і колега загиблого Андрія Коломійця Геннадій Кучер.

Екстрасенси шукали вбивць двох таксистів

Екстрасенси шукали вбивць двох таксистів

Загиблі знайомі не були. Втім, як з’ясувалося, їх долі дуже схожі. Обидва – Андрії. Обом – трохи за тридцять. Одружені і в обох були маленькі сини. Обидва працювали в таксі і загинули в автомобілі. Андрія Скаковських вбили 1 травня 2013, а Андрія Коломійця – 11 травня 2014. Що це? Просто збіг обставин? Або сплановані вбивства? Це і мали з’ясувати екстрасенси.

«Відчуваю насильство і несподівану біль. Людина, яка знущалася не може нормально жити – в ній біси. Це нечиста сила! Це не просто маніяк … Я відчуваю, що щось подібне сталося з ще однією людиною – сказала екстрасенси Галина Потоцька і повернулася до чоловіка, який знаходився на майданчику. – З вами теж таке було. Він приставляв до вашого горлу шило, але вам вдалося втекти».

Ясновидиця і емпат Галина Потоцька

Ясновидиця і емпат Галина Потоцька

«Я не знаю звідки у мене сили взялися, але я зламав шило», – розповів таксист Віктор Власюк.

Неймовірно, але серед всіх глядачів на знімальному майданчику екстрасенс відчула ще одну жертву нападів, якій дивом вдалося вижити.

«Я бачу все очима вашого сина – звернулася до матері Олексія Скаковських медіум Джулі Мак-Кензі. – Він везе когось у своїй машині. Їх було двоє. Він їх не знав. Один з них старший – років 35, іншому 25. Він каже, що один його тримав, другий – вбивав. Чоловіки погрожували йому ножем, і він звернув у це місце. Він каже, що його з кимось сплутали».

За ходом випробування стежила актриса Ольга Сумська

За ходом випробування стежила актриса Ольга Сумська

«Він не так повинен був померти – продовжила ясновидиця з Гваделупи Вінус. Люди, які вбили вашого сина були найманцями. Вони мали вбити чоловіка схожого зовні на вашого сина. Той, з ким його сплутали, вкрав чужі гроші. Велику суму».

Про які гроші говорить ясновидиця? Чому, за словами екстрасенсів, душа Олексія Скаковських ображена на свою дружину Ольгу? Хто ж винен у смерті двох чоловіків? Вбивство скоїв один і той же чоловік чи ні?

Відповіді на всі ці питання та інші шокуючі деталі дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: