Битва екстрасенсів

Екстрасенси шукали людей на території розміром у 25 гектарів

Фінальне випробування 13 сезону «Битви екстрасенсів». На території розміром у 25 гектарів ясновидці повинні були знайти людину. На пошуки вони мали всього 15 хвилин. Аби максимально ускладнити завдання для екстрасенсів, творці програми дали їм конверт з фотокарткою людини, яку вони мають знайти. Але не дозволили відкривати конверт аж до того моменту, поки вони не знайдуть героїв віпробування.

Одним з них став Володимир Сімчук. Чоловік приїхав на випробування разом зі своєю дружиною Любою. Де він заховався знає тільки дружина та наш оператор.

Територія, на якій екстрасенси шукали людину (25 гектарів)

Територія, на якій екстрасенси шукали людину (25 гектарів)

Першою випробування проходила мольфарка Олена Стеценка. Вона отримала конверт з фото та відразу почала розповідати про того, кого має знайти: «Ми шукаємо чоловіка. Йому 30-35 років. Лисуватий. Колір одягу якийсь сонячний – жовтий чи оранжевий. Мені здається, що він перебуває у кімнаті із дзеркалами – йде відображення».

Далі мольфарка більше нічого не пояснювала і кудись побігла. Це неймовірно, але вона за кілька хвилин підбігла до Люби.

Екстрасенси шукали людей на території розміром у 25 гектарів 8

Олена Стеценко з Павлом Костіциним під час випробування

Олена Стеценко з Павлом Костіциним під час випробування

«Я не можу зрозуміти. Навколо нього дуже багато дзеркал. Наче він є усюди. Він у якійсь кімнаті. Там є щось низеньке» – продовжувала пошуки Олена Стеценко.

За 13 хвилин мольфарка знайшла Володимира, але за кількасот метрів від того місця, де його залишила дружина. У чому справа зрозуміти не міг ніхто. Виявилось, що наші герої поміняли фото у конверті – і замість фото Володимира там лежало фото його брата Ярослава.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Елена Стеценко рассказала, как привлечь деньги в дом

Насправді це ще одна несподіванка для екстрасенсів – схованих чоловіків було двоє і вони… близнюки. Крім того, що чоловіки близнюки, вони навіть одружились на сестрах-близнючках!

«Це була наша мрія – поєднати життя разом із сестрами-близнючками. Ми одного разу привели дівчат додому. Наш тато тоді сказав, що він все життя вчився нас розрізняти і тільки нещодавно навчився, а тепер доведеться навчитися і дружин розрізняти», – жартома розповів Ярослав Сімчук.

Брати живуть разом в одній квартирі, спільно виховують дітей. Обоє працюють у Міністерстві внутрішніх справ. Їхні дружини теж мають схожі професії: Надя, дружина Ярослава, медсестра, а Люба, дружина Володимира, масажист.

«Я вражена, просто немає слів. Я ніколи не зустрічала такі чудові пари. Підтримуйте зв’язок один з одним, але не йдіть одним шляхом. Обирайте свій самостійний шлях, свою професію. Не намагайтесь бути однаковими. Тому що якщо щось трапиться з одним, то другий це відчує. Не копіюйте одне одного. Це може мати дуже сильні негативні наслідки», – порадила Олена Стеценко нашим героям.

Наступним випробування проходив Яків Шнеєрсон. Його надздібності перевіряли сестри-близнючки Марина та Олена. Екстрасенс отримав конверт з фото Марини.

Яков Шнеэрсон во время испытания

Яков Шнеерсон під час випробування

«Бачу жінку. Вона не товста, але трохи повнувата. У неї високий лоб, недовге волосся, тонкі брови та повні губи» – точно описав зовнішність жінки російський медіум.

Потім Яків Шнеєрсон почав бігти у зовсім протилежному напрямку від того місця, де була захована Марина.

Крім того екстрасенс відчув, що мати залишила дівчат відразу після народження. Жінка не просто залишила дітей, а ще й написала дозвіл, аби їх розділили та удочерили у різні сім’ї. Жінки виросли у різних родинах і тільки в 32 роки знайшли одна одну. На жаль, екстрасенс не вклався у час, він не знайшов жодну із жінок. За 15 хвилин 18 секунд він знайшов Марину.

12 11

Яків Шнеєрсон спілкується з героями програми

Яків Шнеєрсон спілкується з героями програми

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Яков Шнеерсон рассказал, почему экстрасенсам не везет в любви

«Ваша мама, яка це все зробила, і вона жива. Вам потрібно з нею зустрітись. Ви повинні пробачити її. Не треба нічого від неї вимагати. Головне, що вона дала вам життя, тому що усі ми приходимо на цей світ одні і йдемо одні», – порадив сестрам Яків Шнеєрсон.

Яків Шнеєрсон

Яків Шнеєрсон

Софія Литвинова проходила випробування останньою. Вона отримала конверт з фото й відразу відчула енергетику близнюків. Ясновидицю наважились перевірити сестри-близнючки Марія та Наталя. Де заховалась Марія, знає тільки її сестра.

Софія Литвинова спочатку бігла у протилежному напрямку від місця, де сховалась Наталя.

Софія Литвинова збираеться пройти випробування

Софія Литвинова збираеться пройти випробування

«Це якийсь балкон. Це відьмина дорога. Я відчуваю енергетику відьми. Вона мене плутає, бо ця людина має відьомську енергетику», – розповіла ясновидиця і стрімголов побігла до приміщення, де ховалась Наталя.

Софія Литвинова впоралась із завданням та знайшла дівчину. Трохи згодом до Наталії прийшла її сестра Марія.

«Не хочу вас лякати, але на вас обох стоїть хрест. І я бачу, що ви цими хрестами міняєтесь. Я бачу, що ви фатальна жінка і не умієте керувати своєю енергетикою. У вас долі зав’язані, що з одною відбувається, те з іншою. Одній сняться віщі сни, а друга бачить ключ до цих снів», – розповіла ясновидиця дівчатам.

«Коли я серджусь, в будинку може зникнути світло. Буває, що лампочки лопають. Одного разу бачила домовика – маленький такий, пушистий. Я подивились на нього, а потім він пропав. А було й таке, що ми з сестрою разом втратили свідомість у церкві», – підтвердила слова ясновидиці Марія.

«У вас енергетичний обмін йде. Я вам дам молитву, яка розділить ваших ангелів-хранителів і вашу долю. Щоб ви були як сестри, але щоб у кожного була своя доля», – пообіцяла допомогти дівчатам Софія Литвинова.

16

Софія Литвинова

Софія Литвинова

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Вперше на проекті екстрасенси шукали сукню-вбивцю 

Відеоверсію фінального випробування програми «Битва екстрасенсів» ви можете переглянути на нашому сайті ПРЯМО ЗАРАЗ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: