Зважені та щасливі

Вправи для пресу від Марини Боржемської

Кожна дівчина прагне досягти гарного і стрункого тіла. Для цього починає сидіти на різних дієтах, а часом взагалі голодувати. Однак головним інструментом роботи над вашим тілом є спорт і фізичні навантаження. Про новий комплекс вправ для пресу розповіла тренер проєкту «Зважені та щасливі»-9  Марина Боржемська.

пресс

Гарний плоский живіт – мрія будь-якої жінки. Однак слід зазначити, що досягнення цієї мети можливе зі скороченням вживання кількості жирів і вуглеводів. Всі тренування потрібно поєднувати з правильним харчуванням і дотриманням водного балансу. Виконання вправ для пресу з неправильним раціоном не дасть ніякого результату. Відсутність необхідної кількості води в організмі також буде утримувати токсини і гальмувати здоровий обмін речовин.

Більше на тему: Вправи для рук від Марини Боржемської

Крім зовнішніх перетворень чиниться користь і на поставу. М’язовий корсет зміцнюється і підтягується, що автоматично починає утримувати вашу спину. Внутрішні органи також утримуються м’язами черевного пресу. До таких органів належать шлунок, підшлункова і кишечник. При роботі з м’язами ви також розганяєте кров і направляєте її в область живота. Таким чином зменшується ймовірність різних захворювань і нестачі кисню, поживних речовин. Їх ви можете отримати з активним кровообігом.

пресс

Новою вправою для пресу поділилася Марина Боржемська, яку можна виконувати як із гумками, так і без них.

  1. Прийміть положення сидячи, перевівши основну вагу на куприк, а не на сідниці. Упріться кистями в підлогу. Розмістіть гумки вище стоп. Починайте піднімати по черзі ноги до рівня грудей, згинаючи їх у колінах. При відведенні ніг вперед робіть видих, а носок натягайте на себе.
  2. В такому ж положенні сидячи опустіться на передпліччя. Зігніть руки у ліктях і зробіть на них упор. Таким чином знімається навантаження з попереку і полегшується виконання вправи. Починайте також піднімати по черзі ноги до рівня грудей, згинаючи їх у колінах.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Боржемская-Узелкова Марина (@uzelkova.marina)

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.