Зважені та щасливі

Вправи для рук від Марини Боржемської

Тренер проекту «Зважені та щасливі»  Марина Боржемська продовжує ділитися комплексами вправ для різних груп м’язів. Саме час  тренувати руки, адже зараз хочеться надягати футболки і топи. Як привести руки у форму за допомогою комплексу нескладних вправ – читайте в матеріалі.

Вправи для рук від Марини Боржемської

Для виконання вправи знадобляться дві повні пляшки води по 0,5 л. Це послужить додатковою вагою, яка швидше включить в роботу необхідні м’язи. Красиві та підтягнуті руки – це обов’язкова умова для того, щоб гармонійно виглядати у відкритих сукнях із глибоким декольте. Саме час тренувати руки, щоб вони набули красивих ліній м’язів.

Більше на тему: Тренування від Марини Боржемської

Вправи для рук

  1. Прийміть положення стоячи, ноги поставте на ширині плечей. Дві пляшки з водою візьміть у руки. Починайте згинати руки у ліктях. Тягніть кисті до плечей. Під час опускання рук повертайте кисті внутрішньою стороною. Повторюйте 15–20 разів.
  2. У такому ж вихідному положенні піднімайте прямі руки на рівень грудей. Слідкуйте за тим, щоб кисті були повернені донизу. Повторюйте 15–20 разів.
  3. Доповніть перелічені вище вправи підняттям рук вище голови. Починайте по черзі піднімати то ліву, то праву руку, зігнуту в лікті. Повторіть також 15–20 разів.
  4. На завершення дві руки починайте одночасно піднімати вгору. При піднятті розгортайте кисті рук назовні. Повторіть 15–20 разів.

Важливо, щоб виконання цих вправ було не швидким. Необхідно відчувати, як працюють м’язи рук.


Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Боржемская-Узелкова Марина (@uzelkova.marina)


Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.