Зважені та щасливі

Як вибрати тренера – розповіла Марина Боржемська

Тренер проєкту «Зважені та щасливі»-9 Марина Боржемська багато років сама займається спортом і тренує інших. Як правильно виконувати вправи на різні групи м’язів, вона знає, як ніхто. Такого грамотного фахівця дуже складно знайти. Але Марина Боржемська докладно розповіла, як вибрати тренера.

марина боржемская

Як вибрати тренера – актуальне питання для тих, хто бажає схуднути. Якщо ви прийняли рішення займатися в спортзалі з допомогою тренера, необхідно враховувати критерії відбору. Ними в своєму Instagram поділилася Марина Боржемська.

марина брржемская

Як вибрати тренера?

 1. Наявність кваліфікованої освіти
  Гарний тренер зобов’язаний закінчити спеціальні курси або мати профільну освіту. Він повинен добре знати фізіологію, структуру тіла, як працюють м’язи та органи. Також не варто забувати і про дієтологію. Розбиратися в безпечному харчуванні, вміти розігнати метаболізм, налаштувати процеси організму на схуднення і якісну роботу. Тренер також має орієнтуватися в біомеханіці. Що таке білки, жири, вуглеводи, кислоти, як вони працюють і впливають на організм.
 2. Наявність медичних курсів
  У разі якщо у вас є проблеми зі здоров’ям, то тренер повинен обов’язково мати медичну освіту. Крім того, він повинен вміти надати першу допомогу.
 3. Мотиватор
  Хотіти йти на тренування ви повинні самі. Тренер може тільки підштовхувати вас до цього або ж створювати такі умови, в яких вам буде хотітися тренуватися. Як себе змотивувати, розповіла Марина Боржемська.
 4. Зовнішній вигляд
  Тренер зовні повинен вас мотивувати виглядати так само спортивно і здорово!
 5. Змінюйте тренера, поки не знайдете свого
 6. Довіряйте тренеру

  «Повірте, ваші успіхи важливі для тренера не менше, ніж  для вас. Тож робіть свій вибір і працюйте над собою і своїм здоров’ям!» – каже Марина.

зважені та щасливі 9

Більше на тему: Вправа берпі від Марини Боржемської

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.