Зважені та щасливі

Вправи для сідничних м’язів від Марини Боржемської

Тренер проєкту «Зважені та щасливі»-9 Марина Боржемська активно займається спортом. Жінка ділиться вправами на різні групи м’язів. Одну з таких вона показала у своєму блозі. Вправу на м’язи сідниць можна легко виконувати в домашніх умовах.  Аби залишатися у формі та мати струнке й підтягнуте тіло – виконуйте нескладну вправу для сідничних м’язів.

Комплекс вправ для сідниць в домашніх умовах

Кожна жінка мріє про гарне та струнке тіло. Підтягнуті сідниці – одна з найпривабливіших частин тіла. Тому вона потребує достатньої уваги для опрацювання. Сідничні м’язи можна навантажувати не лише у спортзалі з додатковою вагою, а й удома. Марина Боржемська показала у своєму Instagram вправу з піднімання тазу. Під час виконання такого фізичного навантаження працюють такі м’язи, як: великі сідничні м’язи, напівсухожильні м’язи стегон, поперечні м’язи стегон та двоголовий м’яз стегна.  Така нескладна вправа може виконуватися вдома, адже не потребує додаткового спортивного інвентарю.

Комплекс вправ для сідниць в домашніх умовах

Вправа для сідничних м’язів:

  1. Прийміть положення лежачи на спині, ноги зігніть у колінах, а руки покладіть уздовж тіла.
  2. Підніміть таз, не відриваючи від підлоги голови, лопаток та рук. Піднімайте таз плавно, не роблячи різких рухів. Необхідно відчувати, як напружуються всі м’язи.
  3. Опустіться так само плавно на вдиху.
  4. У тому ж положенні підніміть ліву ногу вгору і піднімайте таз, не відриваючи голови, лопаток та рук від підлоги. Змініть на праву ногу та повторіть виконання вправи.
  5. Прийміть положення лежачи, піднявши ноги догори. Розводьте ноги одну від одної якомога далі, а потім зводьте. Виконуйте вправу повільно, аби повністю опрацьовувати внутрішні м’язи стегон.

Більше на тему: Вправи для пресу від Марини Боржемської


View this post on Instagram

A post shared by Боржемская-Узелкова Марина (@uzelkova.marina) on

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.