Зважені та щасливі

Вправи для пресу від Марини Боржемської

Тренер проєкту «Зважені та щасливі»-9 Марина Боржемська володіє струнким і підтягнутим тілом. Щоденні тренування і правильне харчування позначаються на фігурі зірки найкращим чином. Фізичні вправи — невід’ємна частина дня тренера, якими Марина Боржемська також ділиться у своєму Instagram. З останніх — вправа для пресу.

Вправи для пресу від Марини Боржемської

Кожна жінка мріє про плоский і підтягнутий живіт. Але для цього необхідно щодня працювати над собою і своїм тілом. Дуже часто ми неправильно розуміємо принцип функціонування наших м’язів. Це стає причиною недостатнього навантаження, що призводить до відсутності результату. Але є ефективні вправи, які можна виконувати в домашніх умовах. Такими ділиться вкотре Марина Боржемська в своєму блозі. Для цього вам не потрібен додатковий спортивний інвентар або тренажер. Єдине, що вам знадобиться, — це приділяти щодня достатньо часу на виконання фізичних навантажень.

Будь-яка програма, крім тренувань, повинна включати ще й правильне харчування. Про основи правильного харчування розповіла Марина Боржемська.

Нова вправа від тренера проєкту «Зважені та щасливі»-9 націлена конкретно на роботу м’язів пресу. Головне, звертайте увагу на те, які м’язи ви напружуєте при виконанні навантаження. В жодному разі не можна напружувати шию або спину, адже це не тільки не дасть бажаного результату, але і може нашкодити самопочуттю.

Вправа для пресу:

  1. Прийміть позицію лежачи на спині з витягнутими руками вгору.
  2. Починайте піднімати ліву ногу перпендикулярно підлозі, одночасно з верхньою частиною вашого тіла. Ви повинні зустрічатися обличчям з вашої піднятою ногою.
  3. Плавно опускайте ногу вниз, з поверненням тулуба в вихідну позицію лежачи.
  4. Змініть на ліву ногу і повторіть виконання вправи.

View this post on Instagram

A post shared by Боржемская-Узелкова Марина (@uzelkova.marina) on

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.