Зважені та щасливі

Марина Боржемська: Для мене важливо докопатися до глибини душі людини

Тренер проєкту «Зважені та щасливі»-9 Марина Боржемська неодноразово приводила свою підопічну команду до перемоги. У новому сезоні наставниця не збирається здаватися, а складе гідну конкуренцію Іраклі Макацарія. Як воно, бути тренером четвертий рік поспіль? Якими людськими рисами необхідно володіти наставнику? Дізнайтеся у матеріалі.

марина боржемская

У шостому сезоні Марина Боржемська тренувала команду жінок. Перший досвід тренера на проєкті «Зважені та щасливі» і перші підопічні – досить стресова ситуація. Однак Марина змогла впоратися з цим, адже навчилася працювати не лише з тілом, а і з почуттями учасників.

Більше на тему: Що подивитися: перелік мотивуючих фільмів від Марини Боржемської

«У дівчат дуже тонка душевна організація, з ними потрібно вміти працювати. Важливо не перевантажити їхній мозок, надихнути на роботу і разом з тим не жаліти і не гладити їх по голівці весь час. Інакше гарного результату не досягти. Учасники чекають, щоб їх розтормошили», – розповідає Марина Боржемська.

Працюючи з командами, тренер також бере до уваги їхню самооцінку. Це, мабуть, перше, над чим потрібно працювати, якщо ти хочеш схуднути. Працюючи в залі, «зважені» розуміють, що здатні на більше. Тим самим відбувається трансформація свідомості, і підопічні стають впевненішими у собі.

марина боржемская

«Для мене дуже важливо докопатися до глибини душі людини і допомогти їй розкрити себе», – зізналася Марина.

Чи вдасться тренеру знову привести свою команду до перемоги? Дізнайтеся вже у новому сезоні проєкту «Зважені та щасливі» на телеканалі СТБ!

Повне інтерв’ю читайте на сайті «Clutch»

Читайте більше цікавих новин у Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.