Зважені та щасливі

Іраклі Макацарія: Я прийшов на проєкт не заради спортивного інтересу

Новим тренером дев’ятого сезону проєкту «Зважені та щасливі» став Іраклі Макацарія. Чоловік уже взявся за тренування і роботу над своєю командою. Однак в інтерв’ю зазначив, що прийшов на проєкт не заради спортивного інтересу. Детальніше читайте у матеріалі.

иракли макацария

Ексхолостяк, успішний режисер і тренер Іраклі Макацарія неодноразово наголошував, що пишається своєю командою. Кожен учасник відчуває індивідуальний підхід і особливе ставлення. Чоловік працює не тільки над тілами «зважених», а й над їхнім психологічним станом. А це важливий аспект на шляху до схуднення. Тренер каже, що у команді немає образ і непорозуміння. Всі учасники різні, і хтось вимагає до себе більш уважного ставлення.

«Команда дуже розумна, вони все розуміють і бачать», каже тренер.

Більше на тему: Марина Боржемська: Перемога буде за мною

Також чоловік зазначив, що є й такі, які готові залишити проєкт вже зараз. І вони точно не опустять руки, а продовжать тренуватися вдома: «Вони займатимуться, правильно харчуватимуться і мислитимуть. За ці кілька тижнів у них стався перелом свідомості. Для мене це найважливіший фактор».

Це і є головною метою перебування в ролі тренера Іраклі Макацарія. Перемога не є формальністю для чоловіка. Іраклі вкладає всі зусилля, працюючи з учасниками.

иракли макацария тренер

«Я прийшов на проєкт не заради спортивного інтересу, а для того, щоб люди, з якими працюватиму, змінилися і стали кращими фізично і морально», — каже тренер.

Ба більше, Іраклі зізнався, що відчуває настільки велику відповідальність перед кожним, що часу на конкуренцію з Мариною Боржемською у нього немає. У пріоритет чоловік ставить свою команду, а не титул тренера.

Зовсім скоро дивіться прем’єру дев’ятого сезону найвагомішого проєкту країни «Зважені та щасливі» на телеканалі СТБ!

Повне інтерв’ю Іраклі Макацарія читайте на сайті «Факти».

Читайте більше цікавих новин у Viber та Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.