Зважені та щасливі

Ранкове тренування від Мирослави Ульяніної

Ведуча проекту «Зважені та щасливі»-8 Мирослава Ульяніна розказала про своє ранкове тренування. З чого необхідно починати ранок та як підтримувати своє тіло у формі, добре знає гуру корисних сніданків. А от які вправи потрібно виконувати на початку дня – читайте в матеріалі.

Ранкове тренування від Мирослави Ульяніної

Мирослава Ульяніна починає своє тренування з розминки. Сюди входять суглобова гімнастика та стрибки на скакалці. Такі вправи необхідні для розігріву всіх м’язів та розгону крові. Далі можете переходити безпосередньо до самого тренування, яке складається з комплексу вправ із фітнес-резинками. Вони бувають різної жорсткості: від найлегших до більш жорстких. Ви обираєте свою відповідно до фізичної підготовки.

Більше на тему: Топ-5 корисних сніданків від Мирослави Ульяніної

Вправу повторюйте по 20 разів на кожну руку або ногу по 3 підходи. Техніку виконання вправ можете побачити на відео, якими поділилася Мирослава у своєму Instagram.

Комплекс вправ для ранкового тренування

Ранкова вправа на ноги №1

Поставте ноги на ширині плечей, а резинку розмістіть на гомілках. Руки зімкніть у замок на рівні грудей. Починайте відводити праву ногу в сторону. Після 20 разів виконання вправи змініть на ліву ногу.

Ранкова вправа на ноги №2

У тому ж вихідному положенні починайте відводити праву ногу назад. Після виконання 20 разів, повторіть з правою ногою.

Ранкова вправа на ноги №3

Розмістіть резинку вище колін, ноги поставте на ширині плечей. Корпус нахиліть трохи вперед, а ноги зігніть у колінах. Відводьте праву ногу назад 20 разів. Повторіть вправу, працюючи з лівою ногою.

Ранкова вправа на ноги №4

Розмістіть резинку нижче колін, ноги зігніть у колінах, а руки зімкніть у замок на рівні грудей. Починайте робити по чотири кроки напівприсівши ліворуч, а потім праворуч.

Ранкова вправа на руки №5

Станьте рівно, зігнувши ліву руку за спиною. Візьміть резинку правою рукою спереду, а лівою позаду. Починайте витягувати правою рукою резинку доверху. Після виконання вправи поміняйте положення рук місцями.

Ранкова вправа на руки №6

У тому ж положенні розмістіть резинку на лівому плечі, утримуючи її правою рукою. Починайте витягувати резинку лівою рукою донизу. Після виконання вправи розмістіть резинку на правому плечі та починайте тренувати праву руку.

Ранкова вправа на прес №7

Розмістіть резинку на ступнях. Ноги поставте трохи далі від ширини плечей, а руки зімкніть у замок на рівні грудей. Починайте тягнути праве коліно до лівого ліктя. Після виконання необхідної кількості разів змініть ногу і повторіть виконання.

Ранкова вправа на прес №8

У тому ж вихідному положенні виконайте схожу вправу на попередню. Єдине, що необхідно змінити, це розворот корпусу при підніманні ноги. Під час згинання правого коліна розвертайте корпус так, аби він зустрічався із вашим лівим ліктем. Виконайте вправу на ліву та праву ногу.


Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Мирослава Ульяніна (@myroslava_ulianina)

Читайте більше цікавих новин в Viber і Telegram СТБ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте також

Image00001итьбю

Licensor’s website www.endemolshmine.com

Дякуємо!

Тепер редактори знають.